Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Po kartę Up and Go już nie musicie iść do Żabki. Można ją zamówić z dostawą do domu

Opcja zamówienia plastikowej karty pojawiła się w aplikacji Up and Go

Jak doniósł jeden z czytelników cashless.pl, od niedawna nie trzeba iść do sklepu sieci Żabka, aby zamówić kartę Up and Go. Teraz plastik można zamówić do domu – zostanie dostarczony pocztą. Sprawdziłem i rzeczywiście odpowiednia opcja pojawiła się w aplikacji Up and Go. Wciąż można także kupić kartę w sklepie Żabka, ale tylko w placówkach sieci zlokalizowanych na terenie Poznania i Lublina.

Przeczytajcie także: Startuje sprzedaż karty Up and Go

Przypomnę, że Up and Go to usługa wprowadzona przez brytyjski fintech Dipocket i bank Santander w Polsce. W jej skład wchodzi aplikacja mobilna oraz karta płatnicza, którą można powiązać z Apple Pay i Google Pay. Konto można zasilić z rachunku innej karty albo szybkim przelewem typu pay by link lub Blikiem bezpośrednio z konta w banku. Kartą Up and Go można płacić w sklepach i wypłacać gotówkę z bankomatów (z urządzeń Santandera za darmo). Natomiast za pomocą aplikacji można zlecać bezpłatne przelewy.

Przeczytajcie także: W aplikacji Dipocket dostępne są zasilenia Blikiem

Dipocket to fintech, który od kilku lat działa na polskim rynku dostarczając różne rozwiązania z zakresu nowoczesnych finansów. Swego czasu oferował np. aplikację dla klientów działającej w obszarze ubezpieczeniowym firmy Bacca. Apka, do której można było zamówić także kartę, umożliwiała zarządzanie finansami oraz podgląd aktywnych ubezpieczeń. W połowie ubiegłego roku została jednak wycofana z rynku ze względu na małe zainteresowanie ze strony klientów.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies