Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
To już dziś. Premiera Mapy Polskiego Fintechu 2020 i wręczenie fintechowych nagród cashless.pl

Cashless Live, podczas którego zaprezentujemy Mapę i ogłosimy zwycięzców nagród, rozpocznie się o godz. 12

Mapa Polskiego Fintechu 2020 to trzecia edycja projektu, który przygotowujemy od 2018 r. Tym razem na Mapie znajdzie się prawie 230 polskich fintechów a do tego kilkanaście najpopularniejszych zagranicznych spółek oferujących swoje nowoczesne usługi finansowe klientom znad Wisły. W porównaniu z ubiegłym rokiem polskich fintechów na Mapie przybyło o kilkadziesiąt i to pomimo tego, że część firm zakończyła działalność. Chodzi np. o niektóre giełdy kryptowalut.

Przeczytajcie także: Europa ma swój Enron, czyli Wirecard

Po raz trzeci przyznane zostaną także fintechowe nagrody cashless.pl, podobnie jak przed rokiem w czterech kategoriach. Główna to Fintechu Roku (dla firm z największymi sukcesami w ostatnich 12 miesiącach), w której nominowano: Autenti, Banqware, Blik, Cashy i PayPo. Druga kategoria to Fintech Future (dla fintechu o największym potencjale na przyszłość), w której nominowano: Autopay, Boomerun, ePerę, Soft POS Payarto i ZEN.

Podczas Cashles Live ogłosimy także zdobywcę tytułu Projekt Fintech 2020 (dla najciekawszego przedsięwzięcia realizowanego przez tradycyjną instytucję), w której nominowano: Moje Usługi wdrożone przez ING, mSzafir wprowadzony przez KIR, Ofiaromat zbudowany przez spółkę First Data, Paynow mBanku i Wpłatę na kartę (usługa wprowadzona przez sklepy Żabka i FDP). Wreszcie czwarta kategoria to Osobowość Fintech dla osoby o największym wpływie na branżę w Polsce. Tu nominowano: Piotra Kurczewskiego (Przelewy24), Dariusza Mazurkiewicza (Blik), Sebastiana Ptaka (Blue Media), Sonię Wędrychowicz (McKinsey & Company) i Zbigniewa Wilińskiego z KNF.

Przeczytajcie także: Prawie ćwierć miliarda transakcji mobilnych w kwartale

Do nagród nominuje redakcja, a zwycięzców wybrała powołana przez cashless.pl kapituła. Zasiadają w niej uznani managerowie i eksperci z banków i innych instytucji finansowych, fintechów, firm płatniczych, organizacji branżowych, itd. Ich pełną listę znajdziecie w raporcie z Mapą Polskiego Fintechu 2020, z którym jeszcze dziś będzie się można zapoznać na stronie cashless.pl. Partnerami dzisiejszego wydarzenia są firmy Mastercard, Visa, KIR raz fundacja Fintech Poland. Cashless Live już dziś o godz. 12. Zapraszam.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies