Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Konkurs dla czytelników cashless.pl. Wygrajcie wejściówki na Payment Meeting 24 czerwca

24 czerwca będzie można przysłuchiwać się dyskusji czołowych ekspertów branży płatniczej w ramach wydarzenia Payment Meeting

Payment Meeting to cykliczne spotkanie praktyków i specjalistów z branży płatniczej, będące okazją do wymiany poglądów, zapoznania się z nowymi rozwiązaniami i trendami na rynku, ale także wyzwaniami i planami największych graczy. Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się 24 czerwca – tym razem całkowicie online.

Jednym z tematów przewodnich będzie przyszłość biometrii w finansach, o czym opowie Jakub Grzechnik z Visy. O biometrii behawioralnej będą mówili Tomasz Chmielewski z ING Banku Śląskiego oraz Krzysztof Raczyński z Digital Fingerprints.

Przeczytajcie także: Nowe wyzwanie Piotra Wasia

W serwisie cashless.pl mogliście przeczytać już o inwestycji PKO BP, BNP Paribas oraz Alior Banku w fintech Autenti, oferujący rozwiązania związane z e-podpisem. Szef firmy Grzegorz Wójcik przedstawi rozwiązanie w kontekście usług płatniczych. Tych, którzy planują międzynarodową ekspansję, zainteresuje z pewnością wystąpienie Krzysztofa Drzyzgi z uPaid, który opowie o wyzwaniach i wymaganiach rynków z różnych regionów świata z perspektywy polskiego start-up’u finansowego.

Z kolei dr Krzysztof Korus tym razem przygotował wystąpienie o regulacyjnych wyzwaniach i szansach dla Paytech Prosperity 2020. Natomiast Payarto przedstawi konkretne rozwiązanie z zakresu PIN on glass, czyli autoryzacji transakcji kodem na telefonie sprzedawcy. Na temat rozwiązań Samsunga dla branży mówić będzie Kamil Bąk z Samsung Pay, a o cyfrowej transformacji na przykładzie konta na "selfie" Bartosz Zborowski – dyrektor departamentu innowacji i płatności w Pekao. O rewolucji branży finansowej w przyszłości opowiedzą Dorota Górniak oraz Piotr Smoleń z Symmetrical.

Przeczytajcie także: Wkrótce trzy kolejne banki zaoferują Blika

W panelu dyskusyjnym nad przyszłością płatności oraz zastosowanych w nich rozwiązaniach z zakresu sztucznej inteligencji i chmury, a także o wpływie koronawirusa na zwyczaje płatnicze zastanawiać się będą Jakub Kiwior, dyrektor zarządzający w organizacji Visa, Błażej Mika członek zarządu SGB Banku oraz Zbigniew Wiliński dyrektor departamentu innowacji finansowych fintech w KNF.

Więcej szczegółów na temat agendy spotkania oraz rejestracji znajdziecie na stronie www.paymentmeeting.pl. Udział jest odpłatny. Redakcja cashless.pl, która objęła wydarzenie patronatem medialnym, ma dla czytelników trzy darmowe wejściówki. Można je otrzymać, pisząc na adres kontakt@cashless.pl. W temacie wiadomości proszę napisać konkurs. Decyduje kolejność zgłoszeń.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies