Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Carrefour wrócił na Allegro. Na platformie dostępna jest już pełna oferta francuskiej sieci

Carrefour zawiesił obecność na Allegro po wybuchu pandemii, prawdopodobnie ze względu na zbyt dużą liczbą zamówień

Użytkownicy platformy Allegro mogą już ponownie korzystać z niemal pełnej oferty Carrefoura. Na największej w Polsce platformie e-commerce znajduje się obecnie ok. 2 tys. produktów francuskiej sieci z różnych kategorii, m.in. artykuły spożywcze, chemia domowa, artykuły dla dzieci, kosmetyki, itd. Z informacji na stronie Allegro wynika, że czas wysyłki to zwykle trzy dni.

Przeczytajcie także: Carrefour zawiesił współpracę z Allegro

Współpracę Carrefoura z Allegro ogłoszono hucznie pod koniec ubiegłego roku. Na platformę trafiło prawie 3 tys. różnych produktów. Później jednak wybuchła pandemia koronawirusa i ruch w sklepach internetowych mocno wzrósł. Wiele z nich miało problem z bieżącą realizacją zamówień, a czas dostawy w niektórych wypadkach wydłużył się do wielu tygodni. To wtedy Carrefour zawiesił współpracę z Allegro, o czym mogliście przeczytać w tekście Carrefour wycofał wszystkie oferty z Allegro. Powód na razie nieznany.

Przeczytajcie także: Bierdonka uruchamia sprzedaż przez internet

Z nieoficjalnych informacji wynika, że właśnie duża liczba zamówień internetowych była przyczyną tego, że Carrefour wycofał z Allegro swoje oferty. Wąskim gardłem był etap pakowania zakupów. Stąd kilka tygodni po zawieszeniu współpracy francuskiej sieci z Allegro pojawiły się na niej wcześniej spakowane i skompletowane z różnych produktów kosze Carrefoura. Więcej na ten temat w tekście Carrefour wrócił na Allegro. Na razie jednak w ograniczonym zakresie.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies