Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Carrefour wycofał wszystkie oferty z Allegro. Powód na razie nieznany

Od kilku dni w oficjalnym sklepie Carrefoura na Allegro nie znajdziecie ani jednego produktu

Jeden z czytelników cashless.pl doniósł, że od kilku dni z marketu Carrefoura na największej w Polsce platformie e-commerce zniknęły wszystkie produkty. Zajrzałem i rzeczywiście aktualnie na Allegro nie ma ani jednej oferty francuskiej sieci handlowej, choć sam sklep Carrefoura nie zniknął z platformy. Popatrzcie z resztą sami:

O przyczynę tego stanu rzeczy zapytałem zarówno biuro prasowe Allegro jak i Carrefoura. Gdy otrzymam jakikolwiek komentarz, zaktualizuję ten lub napiszę nowy tekst. Być może powodem była zbyt duża liczba zamówień wywołana pandemią koronawirusa? Wiele sklepów internetowych donosi o znacznym wzroście zainteresowania swoimi usługami oraz o problemach z dostarczaniem przesyłek na czas.

Przeczytajcie także: Carrefour wchodzi na Allegro

Carrefour ogłosił oficjalne otwarcie swojego sklepu na platformie Allegro na początku grudnia ubiegłego roku. Znaleźć się w nim miało ok. 3 tys. produktów z takich kategorii jak słodycze, składniki potraw i przyprawy, kosmetyki, środki czystości, produkty bio, karmy dla zwierząt, itd., także marek własnych francuskiej sieci. Przedstawiciele Allegro chwalili się podczas konferencji prasowej, że produkty z kategorii supermarket cieszą się rosnącym zainteresowaniem klientów.

Przeczytajcie także: Produkty Media Markt trafiły na Allegro

Natomiast 31 marca bieżącego roku ogłoszono nawiązanie z Allegro współpracy przez inną wielką sieć handlową, czyli Media Markt. Z początkiem kwietnia na popularnej platformie e-commerce udostępniono tysiące ofert z zakresu elektroniki użytkowej. Sieć zapewnia, że klienci mogą znaleźć w nowym miejscu zarówno produkty znanych marek (m.in. Samsung, LG, Xiaomi, Asus, Bosch, Philips, Huawei, Beko, Electrolux, GoPro), jak i marki własne Media Markt oraz sprzęt dostępny na wyłączność w tej sieci.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies