Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Alior szuka fintechów chętnych do współpracy. Chce, by pomogły w rozwoju aplikacji mobilnej

Fintechy, które chciałyby współpracować z Aliorem, mają czas na zgłoszenia do 14 czerwca

Alior ogłosił kolejny nabór do programu współpracy ze startupami RBL_START. Poszukuje fintechów, które oferują usługi mogące pomóc w rozwijaniu aplikacji mobilnej tego banku. Instytucji zależy na fintechach kończących wdrożenia lub oferujących gotowe usługi. Chodzi o projekty przydatne dla przeciętnego użytkownika aplikacji i uzupełniające ofertę już dostępnych funkcji w Alior Mobile.

Przeczytajcie także: Alior rezygnuje z projektu Haiz

Jak czytam w komunikacie prasowym, Alior wspólnie z partnerami startupowymi chce stworzyć system usług, z których użytkownicy będą mogli korzystać za pośrednictwem aplikacji bankowych. – Chcemy, aby rozwiązania wdrożone we współpracy z partnerami banku pozwalały korzystać z usług i możliwości, które wykraczają poza ofertę bankową, są przyjazne dla użytkowników, a także stosunkowo łatwe i szybkie do zaimplementowania – podkreśla Marcin Jaszczuk, wiceprezes Aliora.

Każda firma zakwalifikowana do programu będzie współpracowała z wyznaczonym fintech-partnerem oraz mentorem biznesowym. Wspólnie wypracują model potencjalnej współpracy. W czasie trwania programu RBL_START będą musieli przygotować m.in. wstępny business case projektu, model integracji IT oraz dowieść podczas badań z klientami, że ci będą chcieli z proponowanego rozwiązania korzystać.

Przeczytajcie także: Pekao wprowadza Kids, ofertę dla dzieci

Warto przypomnieć, że dawno temu Alior współpracował już z fintechem w obszarze usług mobilnych. Mam na myśli operatora aplikacji Haiz. Była to apka kierowana do młodszego pokolenia klientów Aliora, w której oferowano nie tylko płatności mobilne czy transakcje P2P, ale także produkty zewnętrznych firm. Jesienią 2018 r., po odejściu z banku jego założyciela Wojciecha Sobieraja, Alior przestał wspierać aplikację Haiz.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies