Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Payment Meeting – profesjonaliści o przyszłości rynku płatniczego. Tym razem online

24 czerwca będzie można przysłuchiwać się dyskusji czołowych ekspertów branży płatniczej w ramach wydarzenia Payment Meeting

Payment Meeting to cykliczne spotkanie praktyków i specjalistów z branży płatniczej, będące okazją do wymiany poglądów, zapoznania się z nowymi rozwiązaniami i trendami na rynku, ale także wyzwaniami i planami największych graczy. Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się 24 czerwca – tym razem całkowicie online.

Jednym z tematów przewodnich będzie przyszłość biometrii w finansach, o czym opowie Jakub Grzechnik z firmy Visa. O biometrii behawioralnej będą mówili Tomasz Chmielewski z ING Banku Śląskiego oraz Krzysztof Raczyński z Digital Fingerprints.

Przeczytajcie także: Miała być polska, narodowa karta płatnicza, będzie narodowy czek?

W serwisie cashless.pl mogliście przeczytać już o inwestycji PKO BP, BNP Paribas oraz Alior Banku w fintech Autenti, oferujący rozwiązania związane z e-podpisem. Jej szef Grzegorz Wójcik przedstawi rozwiązanie w kontekście usług płatniczych. Tych, którzy planują międzynarodową ekspansję, zainteresuje z pewnością wystąpienie Krzysztofa Drzyzgi z uPaid, który opowie o wyzwaniach i wymaganiach rynków z różnych regionów świata z perspektywy polskiego start-up’u finansowego.

Z kolei dr Krzysztof Korus tym razem przygotował wystąpienie o regulacyjnych wyzwaniach i szansach dla Paytech Prosperity 2020. Natomiast Payarto przedstawi konkretne rozwiązanie z zakresu PIN on glass, czyli autoryzacji transakcji kodem na telefonie sprzedawcy. Na temat rozwiązań Samsunga dla branży mówić będzie Kamil Bąk z Samsung Pay, a o cyfrowej transformacji na przykładzie konta na "selfie" Bartosz Zborowski – dyrektor departamentu innowacji i płatności w Pekao. O rewolucji branży finansowej w przyszłości opowiedzą Dorota Górniak oraz Piotr Smoleń z Symmetrical.

Przeczytajcie także: Handlowcy walczą o obniżkę kosztów obsługi kart

W panelu dyskusyjnym nad przyszłością płatności oraz zastosowanych w nich rozwiązaniach z zakresu sztucznej inteligencji i chmury, a także o wpływie koronawirusa na zwyczaje płatnicze zastanawiać się będą Jakub Kiwior, dyrektor zarządzający w organizacji Visa, Błażej Mika członek zarządu SGB Banku oraz Zbigniew Wiliński dyrektor departamentu innowacji finansowych fintech w KNF.

Więcej szczegółów na temat agendy spotkania oraz rejestracji znajdziecie na stronie www.paymentmeeting.pl. Udział jest odpłatny. Redakcja cashless.pl objęła wydarzenie patronatem medialnym.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies