Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ma szansę zrobić karierę nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Softpos od Payarto z nominacją do tytułu Fintech Future

To jedna z czterech kategorii corocznych, fintechowych nagród cashless.pl

Kilka godzin temu w serwisie cashless.pl ukazał się tekst na temat uruchomienia przez firmę Worldline testów terminala aplikacyjnego opracowanego przez spółkę Softpos założoną przez managerów polskiego fintechu Payarto. To wyśmienita okazja do tego, aby przedstawić czwartego nominowanego do tytułu Fintech Future, którym jest właśnie Soft POS, stworzony przez Payarto.

Terminal aplikacyjny nie jest czymś niezwykłym, bo na polskim rynku trwają już testy dwóch innych tego typu rozwiązań – prowadzą je Polskie ePłatności i First Data Polska. Jednak Soft POS stworzony przez Payarto można określać mianem polskiej technologii. Ponadto, jak twierdzą jego twórcy, ma kilka istotnych przewag nad konkurencyjnymi aplikacjami. Choćby tę, że może być instalowany na urządzeniu dowolnej marki. Rozpoczęcie testów z tak dużym graczem jak Worldline daje mu też szansę na szybkie zdobycie wielu klientów, nie tylko w Polsce.

Przeczytajcie także: Worldline wdroży Soft POS-a od Payarto

Wszystko to sprawia, że Soft POS od Payarto zasługuje na nominację do tytułu Fintech Future 2020. To nagroda, na którą szansę mają fintechy z największym potencjałem rozwojowym. Wraz z Soft POS-em nominację w tej kategorii zyskały jeszcze Autopay, Boomerun i ePera.

Cashless.pl przyzna też nagrody w kategorii Fintech Roku, firmie z największymi sukcesami odniesionymi w ciągu ostatnich 12 miesięcy (w tej kategorii nominowane zostały Autenti, Banqware, Blik, Cashy i PayPo). Pozostałe dwie kategorie to Projekt Fintech (fintech tworzony przez tradycyjne instytucje jak banki) oraz Osobowość Fintech (osoba o największym wpływie na branżę fintech w Polsce).

Przeczytajcie także: Ten Soft POS pozwala na autoryzację PIN-em

Do nagród nominuje redakcja, a zwycięzców wybierze powołana przez cashless.pl kapituła. Zasiadają w niej uznani managerowie i eksperci z banków i innych instytucji finansowych, fintechów, firm płatniczych, organizacji branżowych, itd.

Ogłoszeniu zwycięzców fintechowych nagród cashless.pl towarzyszyć będzie prezentacja Mapy Polskiego Fintechu 2020. To trzecia edycja projektu, który w możliwie najpełniejszy sposób przedstawia polską branżę fintech. Pierwsza mapa została opublikowana w 2018 r. Partnerem projektu jest fundacja Fintech Poland. Zazwyczaj prezentacja mapy odbywa się podczas specjalnego wydarzenia Cahless Fintech Evening. W tym roku ze względu na zagrożenie epidemiczne premiera mapy nastąpi online 18 czerwca.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies