Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Santander z promocją dla małych i średnich firm. Bank zawiesza część opłat i prowizji

Oferta skierowana jest do klientów, którzy zawiesili działalność gospodarczą

Santander poinformował o nowych udogodnieniach dla małych i średnich firm. Przedsiębiorcy, którzy zawiesili działalność gospodarczą, nie zapłacą przez trzy miesiące za karty debetowe wydane do konta firmowego, prowadzenie konta oraz za transakcje: przelewy krajowe w systemie Elixir, Exspress Elixir, Sorbnet, BlueCash, wpłaty i wypłaty gotówkowe, polecenia zapłaty, wyciągi i zlecenia stałe. Promocja dotyczy także abonamentu za usługi i dodatkowych użytkowników bankowości elektronicznej: Mini Firma, Moja Firma Plus, iBiznes24.

Przeczytajcie także: Nie będzie kolejnego banku hipotecznego w Polsce. Santander zawiesza projekt

Działanie to ma oczywiście związek z epidemią koronawirusa i problemami gospodarczymi, jakie spowodowała. Aby skorzystać z promocji, klient musi zawiesić działalność gospodarczą w którymkolwiek z miesięcy od marca do lipca 2020 roku. Powinno to być ujawnione w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub Krajowym Rejestrze Sądowym, a ten fakt należy zgłosić do banku. Firma może też przedstawić w banku dokument, który poświadcza zawieszenie działalności.

Przeczytajcie także: Santander wprowadza zmiany do aplikacji i serwisu internetowego

Bank jednocześnie przypomina, że jego pakiet pomocowy skierowany do MŚP wychodzi dalej i obejmuje m.in. odroczenie raty kapitałowej na 3 lub 6 miesięcy kredytowych i leasingowych, zwolnienie z opłaty za Firmowe Konto Godne Polecenia na trzy miesiące (po spełnieniu warunków), zawieszenie od 1 kwietnia do odwołania wybranych prowizji czy funkcję składania wniosków o pomoc z tzw. Tarczy Finansowej, oferowaną przez Polski Fundusz Rozwoju. Santander podaje, że do 18 maja do jego klientów trafiło 4,1 mld zł dotacji w ramach tego programu.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies