Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Santander wprowadza zmiany do aplikacji i serwisu internetowego. Nowości już po weekendzie

Anonsowane właśnie przez Santander zmiany zwiększają wygodę korzystania z usług elektronicznych banku

Santander poinformował klientów o nowościach, jakie planuje w najbliższym czasie wprowadzić do bankowości internetowej i mobilnej. Jeżeli chodzi o serwis internetowy, pojawi się nowy układ pulpitu, na którym znajdą się m.in. informacje o kartach, Będzie także nowa zakładka "Oferta banku". Z kolei w aplikacji główne menu zostanie przeniesione na dół ekranu. To sprawia, że funkcje, z których często się korzysta (płatności, kontakt, oferta), znajdują się w zasięgu kciuka.

Przeczytajcie także: Santander rezygnuje z lokat walutowych. Na razie dla firm

Z informacji Santandera wynika, że w aplikacji mobilnej znajdzie się także nowa funkcja – przelewy walutowe. Można będzie je wykonywać do każdej osoby, także poza Unią Europejską, a do wyboru będą 24 waluty. Tę opcję znajdziecie w nowym menu "Płatności".

Wracając do planowanych zmian w serwisie internetowym. Santander przebuduje zakładkę "Ustawienia". Na nowo pogrupowane będą dostępne w niej opcje, w sekcji "Bezpieczeństwo" znajdą się informacje dotyczące logowania i potwierdzania transakcji oraz innych dyspozycji. Ustawienia transakcji zebrane będą w jednym miejscu. Pojawi się "Poradnik cenowy". Klienci posiadający Konto Jakie Chcę i kartę Dopasowaną dowiedzą się z niego, jak zaoszczędzić na opłatach bankowych.

Przeczytajcie także: Za około 1,8 mld zł Santander przejął kontrolę nad Ebury

Bank uzupełni stronę "Program poleceń" o kilka informacji. Dzięki temu w jednym miejscu można będzie sprawdzić, jakie warunki należy spełnić, aby do niego przystąpić. Z kolei osoby, które chcą zrobić przelew na kwotę większą niż 65 tys. zł (tyle wynosi limit, który można ustawić samodzielnie), w zakładce "Ustawienia" znajdą limity przelewów i będą mogły dokonać zmiany. Wśród nowości znajdzie się także możliwość zakładania konta nieletnim (minimum 13 lat) z pomocą własnej bankowości elektronicznej. Dziecko otrzyma dostęp do Santander internet i będzie mogło korzystać z aplikacji Santander mobile.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies