Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Revolut zmienia aplikację mobilną. Zobaczcie, jak teraz może wyglądać

Na razie nowa aplikacja Revoluta jest testowana przez niektórych klientów posiadających smartfony z systemem operacyjnym Android

Revolut przygotowuje się do wprowadzenia kolejnej wersji swojej aplikacji. W nowej zmieniono układ poszczególnych funkcji i oferowanych przez fintech usług. W tej chwili większość z nich jest schowana w zakładce pulpit. W aplikacji poddawanej właśnie testom (uczestniczą w nich niektórzy klienci posiadający smartfony z systemem operacyjnym Android) najważniejsze usługi umieszczono na czterech ekranach.

Przeczytajcie także: Aplikacja Cube. Nowy sposób odbierania e-paragonów

Na pierwszym ekranie dostępnym po uruchomieniu aplikacji wyświetlają się założone przez Was konta w wybranych walutach. Jest też zakładka Junior, dzięki której rodzic lub opiekun łatwo przełączy się na konto dziecka, by na przykład sprawdzić saldo i historię rachunku.

Oto dotychczasowy ekran startowy:

i jego nowa wersja:

Warto zauważyć, że przycisk pozwalający wyświetlić statystyki przeniesiono na górę ekranu i umieszczono obok powiadomień, a wygospodarowane w ten sposób miejsce zajęły "Produkty majątkowe".

Na tym ekranie umieszczono akcje, kryptowaluty i sejfy. Klikając w dodatkowe menu, można wypłacić środki po sprzedaży aktywów lub wygenerować szczegółowe wyciągi, co może ułatwić rozliczenia z urzędem skarbowym.

W zakładce "Sejfy" użytkownicy z kontami Metal odnajdą środki zgromadzone dzięki programowi Metal Cashback, który pozwala uzyskać do 1 proc. zwrotu od każdej płatności kartą.

Przeczytajcie także: Wycena Monzo spadła o 40 proc.

Z kolei na ekranie "Płatności" zmieniło się bardzo niewiele. Przesunięto jedynie przycisk pozwalający dodać nowy przelew. Teraz jest na górze wyświetlacza obok ikonki, która uruchamia funkcję odnajdywania znajdujących się w pobliżu znajomych.

Nie dostrzegam też znaczących zmian na ekranie "Karty". "Pulpit" także został nieznacznie zmodyfikowany. Na górze ekranu pojawiły się trzy zakładki, dzięki którym można poznać szczegóły dotyczące abonamentu, dodatkowe usługi (nie rozumiem, dlaczego nazwano je widżetami) oraz zaprosić znajomych do korzystania z aplikacji.

Nie należy traktować tych modyfikacji jako ostatecznych. Revolut po przeprowadzeniu testów może jeszcze coś zmienić. Wszystko zależy od opinii użytkowników. A co Wy sądzicie o zapowiadanych zmianach?

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies