Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mSzafir za darmo do końca czerwca. Promocja dla klientów PKO

mSzafir to oferowany przez KIR podpis elektroniczny równoznaczny odręcznemu

KIR i PKO podjęły decyzję o przedłużeniu do 30 czerwca 2020 r. promocji pozwalającej na darmowe korzystanie z jednorazowego kwalifikowanego (równorzędnego odręcznemu) podpisu elektronicznego mSzafir. Przedłużona będzie też promocja na jego wersję długoterminową. W tym wypadku klienci PKO mogą liczyć na rabat w wysokości 30 proc.

Przeczytajcie także: Rząd wprowadza tymczasowy podpis zaufany

mSzafir to nowatorska wersja elektronicznego podpisu kwalifikowanego, wykorzystująca technologię chmurową, która eliminuje potrzebę stosowania czytnika i karty kryptograficznej. Narzędzie pozwala podpisywać wszystkie umowy i pisma w wersji elektronicznej (niezależnie czy dotyczą spraw prywatnych, biznesowych czy urzędowych) w pełni zdalnie, bez wychodzenia z domu. Tak podpisany dokument ma identyczną moc prawną jak dokument podpisany odręcznie.

Przeczytajcie także: PKO i KIR uruchamiają mSzafir

Podpisy kwalifikowane mSzafir (w wersji jednorazowej i długoterminowej) są dostępne na stronie www.mszafir.pl. W procesie zakupu certyfikatu wystarczy potwierdzić swoje dane, logując się do bankowości internetowej iPKO lub Inteligo za pośrednictwem usługi e-Tożsamość. Kolejnym krokiem jest wskazanie wybranego dokumentu PDF do podpisania. W opcji certyfikatów długoterminowych autoryzacja użytkownika odbywa się przy użyciu aplikacji mobilnej, którą należy pobrać i zainstalować na telefonie.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies