Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Jakie są perspektywy dla płatności w czasie i po epidemii? Aby się dowiedzieć, wpadnijcie na Cashless Live

Pierwsze wydarzenie z tego cyklu odbędzie się już w najbliższy piątek

Jak zagrożenie koronawirusem i związana z nim blokada gospodarcza wpływają na sytuację branży płatności elektronicznych? Jakie działania mogą podjąć tu i teraz funkcjonujące w niej firmy, aby zminimalizować wpływ ograniczeń podjętych przez rząd w trakcie walki z pandemią? Czy mogą coś zrobić, a jeśli tak to co, aby z kryzysu wyjść silniejszymi? To tylko niektóre pytania, jakie zapewne zadaje sobie dziś wielu ludzi pracujących w instytucjach związanych z różnymi usługami płatniczymi. Zapraszam na wspólne poszukiwanie odpowiedzi na nie w trakcie pierwszego Cashless Live.

Przeczytajcie także: Dlaczego płatności zbliżeniowe są bezpieczne?

Zakaz organizowania imprez uniemożliwia uczestnictwo w kongresach, konferencjach i debatach w hotelach, restauracjach czy przeznaczonych do tego obiektach. Ale to nie znaczy, że eksperci nie mogą się spotykać, by dyskutować i wspólnie szukać rozwiązania najważniejszych problemów trapiących poszczególne sektory gospodarki. Serwis cashless.pl zaprasza na pierwszy zdaje się w branży płatniczej event online, w trakcie którego podjęte zostaną najważniejsze obecnie problemy trapiące podmioty gospodarcze działające w sektorze płatności.

Cashless Live to cykl wydarzeń transmitowanych na żywo za pośrednictwem serwisu cashless.pl. Uczestniczyć w nich będą najważniejsi specjaliści, eksperci i managerowie wiodących banków, organizacji i instytucji płatniczych, operatorów terminali płatniczych, fintechów, itd. Spotkania prowadzone będą przez redaktora cashless.pl ze studia. Z zaproszonymi gośćmi, siedzącymi wygodnie w swoich domach, mieszkaniach czy biurach, będziemy łączyć się online. Natomiast wszyscy czytelnicy cashless.pl będą mogli dołączyć do transmisji bezpłatnie, wchodząc na stronę serwisu.

Przeczytajcie także: Już wszyscy agenci rozliczeniowi podnieśli limit PIN

Jak wspomniałem, tematem pierwszego Cashless Live będą "Płatności w czasie i po epidemii". Naszą ambicją jest możliwie najszersze spojrzenie na ten temat z perspektywy organizacji płatniczych, wydawców kart i innych instrumentów jak Blik, operatorów terminali płatniczych oraz płatności internetowych. W pierwszej edycji Cashless Live swój udział potwierdzili już: Michał Bolesławski, wiceprezes ING Banku Śląskiego, Elżbieta Burliga, dyrektor rozwoju biznesu w First Data Polska, Bartosz Ciołkowski, szef Mastercarda na Polskę, Czechy i Słowację, Tomasz Dymowski, dyrektor w pionie produktów detalicznych i biznesowych BNP Paribas w Polsce oraz Adrian Kurowski, szef Visy w Polsce.

Pierwszy Cashless Live odbędzie się już w najbliższy piątek o godz. 12. Aby do niego dołączyć wystarczy przejść na stronę z transmisją Cashless Live. Partnerami merytorycznymi przedsięwzięcia są BNP Paribas, ING Bank Śląski, Mastercard oraz Visa. Zapraszam do oglądania.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies