Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Dodajcie swoją firmę do Mapy Polskiego Fintechu 2020. Zgłoszenia można nadsyłać do końca kwietnia

Tegoroczna, trzecia edycja Mapy Polskiego Fintechu ukaże się w czerwcu

Mapa Polskiego Fintechu to autorski projekt serwisu cashless.pl, a jego partnerem merytorycznym jest fundacja Fintech Poland. Mapa powstała, by przedstawić najbardziej pełny obrazu branży fintech w Polsce. W jednym miejscu znajdą się wizytówki nawet kilkuset firm działających w obszarze nowoczesnych usług finansowych. Opracowanie obejmie także zagraniczne fintechy świadczące swoje usługi klientom z Polski.

Przeczytajcie także: Oto Mapa Polskiego Fintechu 2019

Mapa Polskiego Fintechu powstaje przy udziale czytelników cashless.pl. Jeśli jesteście właścicielami fintechowej spółki, albo w takowej pracujecie i uważacie, że powinna ona znaleźć się na Mapie Polskiego Fintechu 2020, a jeszcze jej nie zgłosiliście, to koniecznie to zróbcie. Wystarczy wysłać e-mail na adres kontakt@cashless.pl z MPF 2020 w tytule. Otrzymacie prostą ankietę do wypełnienia. Zgłoszenie do Mapy Polskiego Fintechu 2020 jest bezpłatne.

Jak wspomniałem, Mapa Polskiego Fintechu 2020 to już trzecia edycja tego projektu. Zwykle jest prezentowana podczas wieczornego eventu Cashless Fintech Evening. W tym roku, ze względu na rozwijającą się pandemię koronawirusa, wydarzenie to prawdopodobnie nie odbędzie się. Ale prace nad projektem nie zostały wstrzymane, a MPF 2020 zostanie opublikowana w raporcie, który będzie można pobrać ze strony cashless.pl.

Przeczytajcie także: Tak było podczas Cashless Fintech Evening 2019

Publikacji Mapy towarzyszyć będzie też ogłoszenie fintechowych nagród cashless.pl w trzech kategoriach: Fintech Roku (dla firmy, która w ostatnich 12 miesiącach odniosła największe sukcesy), Fintech Future (dla spółki o największych perspektywach rozwoju na najbliższy rok) oraz Osobowość Fintech (dla osoby, która ma największy wpływ na rozwój branży fintech w Polsce). Wkrótce w serwisie cahless.pl przedstawione zostaną wizytówki kandydatów wybranych przez redakcję. Zwycięzców wyłoni kapituła konkursu.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies