Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Hiszpański fintech BNC10 zaoferował Google Pay. Rozwiązanie jest dostępne także dla klientów z Polski

BNC10 pozwala na dodanie karty do Google Pay bezpośrednio przez swoją aplikację

BNC10, fintech, który ze względu na oferowane usługi nazwać można hiszpańskim odpowiednikiem Revoluta, właśnie udostępnił płatności mobilne Google Pay. Kartę wydaną przez BNC10 można dodać do tego cyfrowego portfela z poziomu aplikacji hiszpańskiego fintechu. W tym celu trzeba pobrać aktualizację apki znajdującą się już w markecie Google Play.

Przeczytajcie także: Revolut ma nową konkurencję z Hiszpanii

Jak wspomniałem wyżej, z oferty BNC10 mogą korzystać także klienci z Polski. Jej podstawą jest bezpłatny rachunek płatniczy z hiszpańskim numerem IBAN oraz karta płatnicza Mastercard, wirtualna albo plastikowa, a wszystko powiązane z aplikacją mobilną na urządzenia z Android i iOS. Konto zasilać można za pomocą przelewu SEPA w euro z dowolnego banku w Polsce. Posiadając konto BNC10 można korzystać z bezprowizyjnych transakcji kartowych (przewalutowanie odbywa się po atrakcyjnym kursie Mastercard), trzech darmowych wypłat z bankomatów na całym świecie oraz bezpłatnych przelewów pomiędzy klientami BNC10.

Przeczytajcie także: Revolut wprowadził metalowe karty Visa

Natomiast Google Pay to obecnie najłatwiej dostępny w Polsce system zbliżeniowych płatności mobilnych. Rozwiązanie znajduje się w ofercie ponad 30 różnych instytucji wydających nad Wisłą karty. Są to przede wszystkim banki takie jak Alior, mBank, Santander, ING, BNP Paribas, Credit Agricole czy SGB. Spośród dużych instytucji Google Pay nie znajdziecie jedynie w ofercie Pekao i PKO. Natomiast Millennium oferuje te płatności tylko klientom korzystającym z kart Goodie.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies