Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
BNP Paribas podczas pandemii. Niecodzienna pochwała działań banku ze strony związków zawodowych

Przedstawiciele bankowych związków zawodowych "Dialog 2005" w oświadczeniu opublikowanym na swojej stronie internetowej ocenili działania zarządu BNP Paribas podejmowane podczas pandemii, jako wzór do naśladowania przez inne banki

Wiele banków restrukturyzuje obecnie zatrudnienie, więc zarządy tych instytucji zwykle słyszą słowa krytyki ze strony związkowców. Niecodziennie się zdarza, by przedstawiciele organizacji broniących praw pracowniczych chwalili postępowanie pracodawców. Tym bardziej na uwagę zasługuje więc oświadczenie, jakie znalazło się na stronie jednej z największych organizacji związkowych, działających w bankowości – Niezależnego Związku Zawodowego Pracowników Bankowości i Usług "Dialog 2005".

Przeczytajcie także: BNP Paribas wyłączy stary system transakcyjny

Związkowcy z "Dialog 2005" jednoznacznie pozytywnie ocenili działania zarządu BNP Paribas podjęte w ostatnich dniach ze względu na rozprzestrzeniającą się pandemię koronawirusa. Napisali również, że zachęcają inne banki do kontaktu z BNP Paribas w celu uzyskania informacji, w jaki sposób można tak dobrze zorganizować ochronę przed koronawirusem.

Przeczytajcie także: BNP Paribas wdraża ułatwienia związane z koronawirusem

– Mamy dobry przykład odpowiedzialnego pracodawcy. W tych ciężkich czasach BNP Paribas zadbał o swoich pracowników w sposób należyty. Zapewnił środki do dezynfekcji, maseczki, mydła antybakteryjne i rękawiczki. W miejscach pracy osób obsługujących klientów montowane są specjalne osłony z pleksi, godziny pracy oddziałów zostały skrócone, a dla pracowników centrali zorganizowano pracę zdalną. Uruchomiono również wsparcie psychologiczne na telefon – czytam w oświadczeniu organizacji związkowej "Dialog 2005".

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies