Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
BNP Paribas wdraża ułatwienia w związku z koronawirusem. Wniosek o wakacje kredytowe będzie można złożyć zdalnie

BNP Paribas deklaruje, że do czasu wdrożenia nowej usługi najpilniejsze sprawy uzgadnia bezpośrednio z klientami

BNP Paribas poinformował, że zaoferuje klientom firmowym i indywidualnym możliwość ubiegania się o trzymiesięczne wakacje kredytowe. Wnioski w tej sprawie będzie można składać całkowicie online i bez konieczności przedstawiania dodatkowych dokumentów. Będą one również przyjmowane bezpłatnie.

Przeczytajcie także: ING zaoferował trzymiesięczne wakacje kredytowe

Deklaracja BNP Paribas jest zgodna z ogłoszonym wczoraj przez Związek Banków Polskich sektorowym pakietem działań zmierzających do przeciwdziałania skutkom pandemii. BNP Paribas pisze w opublikowanym komunikacie, że do czasu wdrożenia procesu online wszystkie pilne sprawy kredytobiorców uzgadnia bezpośrednio z klientami.

BNP Paribas jest trzecim bankiem na rynku, który zadeklarował wyjście naprzeciw klientom, którzy będą mieli problem z bieżącym regulowaniem zobowiązań. Wczoraj, jeszcze przed konferencją, w trakcie której pakiet działań zaprezentował ZBP, możliwość ubiegania się o wakacje kredytowe online dał klientom mBank. W jego przypadku maksymalny okres wakacji to sześć miesięcy, ale dotyczy to jednak tylko części kapitałowej rat kredytowych.

Przeczytajcie także: Aż sześć miesięcy wakacji kredytowych od mBanku

Po południu mBank ogłosił także możliwość obniżenia o maksymalnie 90 proc. na sześć miesięcy raty leasingowej w ramach umowy ze spółką zależną mLeasing. Oferta dotyczy kontraktów o wartości do 1 mln zł. Natomiast ING Bank Śląski zaoferował szybką ścieżkę składania wniosków o trzymiesięczne wakacje kredytowe i leasingowe obsługiwanym przez siebie klientom biznesowym.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies