Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zmiany w aplikacji SkyCash. Uproszczono doładowania serwisów z grami i filmami

Nowości oferowane przez SkyCash dotyczą usług CDA Premium, Steam, Xbox Live oraz PlayStation Store i PlayStation Plus

SkyCash poinformował o wprowadzeniu kolejnych zmian w swojej aplikacji. Tym razem dotyczą one rozrywki. Na ekranie głównym użytkownicy znajdą zielone kafle kierujące do usług CDA Premium, Steam, Xbox Live oraz PlayStation Store i PlayStation Plus. Klienci mogą w prosty sposób wykupić doładowania do wspomnianych serwisów i zdobyć dostęp do filmów, seriali oraz gier.

Przeczytajcie także: Płatność za przejazd iTaxi można doliczyć do rachunku od Play

W przypadku CDA Premium użytkownicy mogą wykupić doładowania na 30 lub 90 dni. Dla katalogu Steam przygotowano jeszcze więcej opcji kwotowych: 25, 40, 70 oraz 150 zł. Na platformie dostępnych jest kilkadziesiąt tysięcy gier, więc zdecydowanie będzie w czym wybierać. Dla graczy konsolowych przygotowano pakiety Xbox Gold na 12 miesięcy za 249 zł oraz Xbox Gold na 3 miesiące za 79 zł. Jeżeli ktoś preferuje sprzęt Sony, może doładować konto w PS Store za 100 zł lub w PS Plus: opłacenie abonamentu na rok kosztuje 240 zł, a na 90 dni 100 zł.

Przeczytajcie także: Promocja na autostradzie A4 Katowice-Kraków przedłużona

Operator aplikacji przypomina jednocześnie, że warto korzystać z jego rozwiązań, ponieważ zapewniają względne bezpieczeństwo podczas epidemii koronawirusa. Z pomocą aplikacji można płacić za parkowanie, kupować bilety (do 23 marca trwa promocja na zakup biletów), zamawiać taksówki czy opłacać przejazdy autostradą AmberOne A1. W II kwartale 2020 roku kierowcy będą mogli skorzystać z aplikacji SkyCash przy realizowaniu płatności za przejazd odcinkiem Kraków-Katowice na autostradzie A4.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies