Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Getin Bank wystartował z kolejną odsłoną promocji Polecam Proste Zasady. Klienci mogą zdobyć do 800 zł w bonach 

Maksymalna nagroda dostępna jest dla osób, które skutecznie polecą konto 10 razy

Getin Bank informuje o uruchomieniu VII edycji promocji "Polecam Proste Zasady". Klienci, którzy wezmą w niej udział, mogą zdobyć do 800 zł w bonach podarunkowych do wykorzystania w sklepach Decathlon i Empik oraz na Allegro. Promocja polegająca na polecaniu usług bankowych tej instytucji innym klientom, rozpoczęła się pierwszego marca i potrwa do końca maja bieżącego roku.

Przeczytajcie także: Za pośrednictwem aplikacji Getinu można już ubezpieczyć dom lub mieszkanie

W promocji mogą brać udział zarówno nowi, jak i obecni klienci banku. Aby móc zdobyć bon(y), należy wygenerować indywidualny kod. W tym celu trzeba wykorzystać bankowość internetową (w tym mobilną - warto przypomnieć, że niedawno Getin wyłączył aplikację na smartfony z Windowsem), infolinię, ewentualnie udać się do placówki Getin Banku. Kolejny krok polega na polecaniu Konta Proste Zasady i przekazywaniu kodu. Jeżeli ktoś otworzy konto korzystając z kodu, a następnie zasili je kwotą co najmniej 1000 zł w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych, obie strony mogą liczyć na nagrody.

Przeczytajcie także: Kolejne zwolnienia w Getinie. Przed wakacjami z banku odejdzie 250 osób

Nagroda dla nowego klienta wynosi 50 zł. Użytkownik polecający konto otrzyma bon o wartości 80 zł. Zostanie przesłany na skrzynkę w bankowości internetowej oraz na adres e-mail. Maksymalnie można otrzymać bony za 10 skutecznych poleceń, czyli 800 zł. Warto pamiętać, że przystępując do promocji, należy wyrazić zgody marketingowe dla banku. Osoby zainteresowane akcją, powinny zapoznać się z ofertą. Jej szczegóły znajdziecie na tej stronie.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies