Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa usługa w sklepach Żabka. Przy pomocy terminala można wpłacać gotówkę jak we wpłatomacie

Na razie nowa usługa Żabki oferowana jest klientom wybranych banków z Polski

Jeden z czytelników cashless.pl doniósł, że sieć sklepów Żabka uruchomiła nową usługę umożliwiającą wpłatę gotówki na konto przy okazji robienia zakupów. Sprawdziłem i rzeczywiście w niektórych sklepach taka możliwość już istnieje. Natomiast z informacji uzyskanych w jednej z Żabek wynika, że usługa dostępna jest dla klientów wybranych banków oraz posiadaczy kart Mastercard. Usługę wprowadził operator terminali płatniczych – firma First Data. O komentarz w tej sprawie poprosiłem przedstawicieli spółki. Gdy tylko go otrzymam, zaktualizuję ten bądź napiszę nowy tekst.

Przeczytajcie także: Żabka wprowadzi wpłaty na kartę

O tym, że w Żabkach ma pojawić się nowa usługa finansowa umożliwiająca deponowanie gotówki, mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl już w kwietniu ubiegłego roku w tekście Z gotówką do Żabki zamiast do wpłatomatu. Sieć pracuje nad wprowadzeniem usługi cash to card. Teraz wiadomo, że po polsku usługa nosi nazwę po prostu Wpłata na kartę i można z niej korzystać zarówno przy pomocy kart debetowych jak i kredytowych.

Przeczytajcie także: Nowe karty do kupienia w sklepach Żabka

Aby w Żabce wpłacić pieniądze na rachunek powiązany z kartą, należy wylegitymować się dowodem osobistym lub innym dokumentem potwierdzającym tożsamość. Maksymalnie można wpłacić w terminalu 500 zł. Trzeba mieć przy sobie oczywiście kartę oraz znać numer PIN, którym potwierdza się wpłatę pieniędzy.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies