Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
SGB buduje napięcie przed debiutem nowej aplikacji. Pokazuje jej demo i zapowiada premierę na połowę maja

Nowa aplikacja mobilna SGB oferować będzie m.in. możliwość dodawania kart do Apple Pay i Google Pay oraz ciekawą funkcję zarządzania subskrypcjami

Biuro prasowe SGB opublikowało zrzuty z wersji demo nowej aplikacji mobilnej banku. Zbudowane od zera oprogramowanie ma być dostępne dla klientów wszystkich banków wchodzących w skład spółdzielczej grupy. Na rynku znaleźć się ma w połowie maja bieżącego roku. Powstaje przy współpracy spółdzielców z firmami Ailleron i Heuthes.

Przeczytajcie także: SGB szykuje w swojej aplikacji dużą niespodziankę

Z komunikatu prasowego SGB wynika, że nowa aplikacja będzie oferować zdalny proces aktywacji także dla klientów, którzy nie posiadają dostępu do bankowości internetowej w SGB czy logowanie biometryczne za pomocą odcisku palca i skanu twarzy. Aplikacja ma być też cały czas rozwijana. Dzięki temu trafi do niej też funkcja dodawania kart do portfeli Apple Pay czy Google Pay a także unikalny na rynku moduł do zarządzania subskrypcjami.

Przeczytajcie także: To może być jedna z największych transakcji w polskich płatnościach

O tym ostatnim w serwisie cashless.pl mogliście przeczytać szerzej w tekście Moduł do zarządzania abonamentami w aplikacji. Tego jeszcze nie było, a zaskakujące jest też to, że wprowadzi go bank spółdzielczy. Rozwiązanie powstaje przy współpracy z zewnętrznym partnerem. Jak na razie nie jest dostępne jeszcze w żadnym banku działającym na polskim rynku. A poniżej kilka zrzutów z demonstracyjnej wersji aplikacji SGB Mobile.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies