Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Podsumujcie 2019 r. razem z Revolutem. Możecie sprawdzić m.in. ile razy użyliście karty albo gdzie robiliście zakupy

Baner prowadzący do slajdów z infografikami o Waszych wydatkach umieszczono na głównym ekranie aplikacji Revolut. Spółka zapowiada też kolejne nowości

Jeśli używacie karty Revoluta, możecie zobaczyć, jak korzystaliście z jego usług w 2019 r. Na ekranie głównym aplikacji pojawił się baner, który prowadzi do infografik podsumowujących Waszą aktywność finansową realizowaną przy pomocy narzędzi Revoluta.

Przeczytajcie także: Revolut ma nową konkurencję, hiszpański BNC10

Revolut przypomni Wam, od którego lub do którego znajomego w 2019 r. najczęściej przesyłaliście pieniądze, za pomocą jakiej aplikacji zamawialiście jedzenie, gdzie robiliście zakupy i dokąd wyjeżdżaliście.

Policzono też m.in., ile razy użyliście karty Revoluta oraz ile zebrano środków od osób, które poprzez aplikację brytyjskiego fintechu wpłacały pieniądze na te same fundacje, które i Wy zdecydowaliście się wesprzeć.

Przeczytajcie także: Autopay na A2 prawdopodobnie jeszcze przed wakacjami

A czego klienci Revoluta mogą się spodziewać w tym roku? Fintech zapowiada, że zaoferuje nowe usługi i karty. Użytkownicy aplikacji będą mogli np. skorzystać z nowego produktu inwestycyjnego. Przed wakacjami fintech zaprezentuje też od dawna zapowiadaną kartę dla dzieci. W zakładce z donacjami pojawią się nowe organizacje dobroczynne, które będzie można wspierać.

Revolut w pierwszej połowie roku ma się też pojawić na rynku amerykańskim, a chwilę później otworzy kolejną rundę finansowania.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies