Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Usługi księgowe od banku stają się standardem. W ING można z nich korzystać przez rok za darmo

ING jest jednym z kilku dużych banków na polskim rynku, który oferuje usługi księgowe klientom firmowym

Wraz z początkiem nowego roku ING Bank Śląski uruchomił promocję dla klientów, którzy zdecydują się za jego pośrednictwem otworzyć nową firmę. Jeśli to zrobią, z usług księgowych przez rok będą mogli korzystać za darmo. Warunkiem jest, jak wspomniałem, rejestracja firmy przez Moje ING oraz założenie tu rachunku biznesowego. Oszczędność wynosi od 150 do 250 zł rocznie, bo tyle kosztują usługi księgowe w ING objęte promocją.

Przeczytajcie także: ING sprawdzi zachowanie klientów w internecie

Moduł księgowy jest tu zintegrowany z bankowością internetową Moje ING oraz kontem firmowym. Klienci mogą korzystać za jego pomocą m.in. z fakturowania, uproszczonej księgowości (samodzielne prowadzenie księgi przychodów i rozchodów) czy narzędzia do prowadzenia kadr i płac. Usługi księgowe dla małych i średnich firm dostępne są w ING Banku Śląskim od ubiegłego roku.

Przeczytajcie także: W aplikacji ING dostępne już rachunki Pekao

Tymczasem na polskim rynku stają się one standardowym elementem oferty banków kierowanej do przedsiębiorców. W różnej formie mogą z niej korzystać klienci firmowi m.in. mBanku, Santandera, BNP Paribas czy PKO. Pierwszy tego rodzaju funkcję w rachunku zaproponował Idea Bank. Uzupełnianie konta biznesowego o narzędzia księgowe jest częścią trendu zakładającego wzbogacanie oferty o tzw. wartości dodane. Innym elementem tego trendu jest np. wprowadzanie do aplikacji bankowych możliwości zakupu biletów komunikacji miejskiej.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies