Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao już oficjalnie w Bezcennych Chwilach. Zbieranie punktów dostępne dla użytkowników wszystkich kart banku

O tym, że Pekao wejdzie do programu lojalnościowego Mastercarda, nieoficjalnie wiadomo od kilku tygodni

Jak doniósł jeden z czytelników cashless.pl, na stronie internetowej Pekao znalazły się już szczegółowe informacje na temat zasad uczestnictwa klientów tego banku w programie Bezcenne Chwile. To lojalnościowy projekt oferowany przez Mastercarda, który do niedawna występował pod nazwą Priceless Specials. Kilka tygodni temu organizacja poinformowała o zmianie marki handlowej oraz zasad uczestnictwa w programie.

Przeczytajcie także: Edenred dołączył do Bezcennych Chwil

Z informacji zawartych na stronie Pekao wynika zatem, że w Bezcennych Chwilach uczestniczyć mogą wszyscy klienci indywidualni Pekao, korzystający z debetowych i kredytowych kart Mastercard a także płacący zbliżeniowo aplikacją PeoPay. Każdy nowy uczestnik programu z Pekao dostaje 1000 punktów powitalnych. Następnie może je zbierać podczas wszystkich płatności bezgotówkowych i otrzymywać dwa punkty za transakcje debetówką i PeoPay oraz cztery za płatności kartą kredytową.

Przeczytajcie także: Mastercard zmienia nazwę programu lojalnościowego

Zgodnie ze zmienionymi zasadami funkcjonowania Bezcennych Chwil uczestnik programu najpierw wybiera nagrodę, którą chce zdobyć, a dopiero później zbiera na nią punkty. Cechą charakterystyczną programu lojalnościowego Mastercarda jest to, że punkty zbierać można podczas wszystkich transakcji kartą, a nie tylko u wybranych akceptantów.

W programie Bezcenne Chwile brać udział mogą klienci kilkunastu banków z Polski. O tym, że wejdzie do niego także Pekao, wiadomo od co najmniej kilku tygodni. Więcej na ten temat w tekście Kolejny bank wejdzie do programu Bezcenne Chwile. Nowość wkrótce dla klientów Pekao.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies