Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Korzystacie z aplikacji Goodie od Millennium? Już możecie zamawiać karty z dostępem do Apple Pay i Google Pay

Millennium zachwala swoje nowe eKarty Goodie i Visy jako pomysł na idealny prezent świąteczny

Bank Millennium udostępnił w aplikacji Goodie możliwość zamawiania podarunkowych eKart z logo Visy. Mają one wyłącznie postać elektroniczną i mogą być przesyłane na różne sposoby: e-mailem, internetowym komunikatorem lub w tradycyjnej formie, po wydrukownaiu QR kodu. W tej sytuacji obdarowana osoba by uzyskać dostęp do karty, powinna zainstalować aplikację Goodie, zarejestrować się i zeskanować kod.

Przeczytajcie także: Millennium wprowadzi przedpłacone karty Goodie

Co ciekawe eKarty Goodie, po utworzeniu w dowolnym momencie, można przekazać wraz ze spersonalizowanymi życzeniami. Użytkownik może wybierać spośród dostępnych w aplikacji szablonów, grafik i animacji. Ma też do dyspozycji szereg propozycji treści życzeń, choć lepiej oczywiście jeśli stworzy własne.

Jak deklaruje przedstawiciel Goodie, z eKart można korzystać w dowolnym sklepie internetowym i stacjonarnym w Polsce po dodaniu ich do cyfrowych portfeli Apple Pay lub Google Pay. – Tradycyjne karty podarunkowe zwykle mogą być wykorzystywane tylko w sklepach wybranej marki. Natomiast kartą Goodie można płacić wielokrotnie w dowolnych sklepach na terenie Polski, aż do wykorzystania dostępnej na niej kwoty – mówi Wojciech Grudzień, prezes Millennium Goodie.

Przeczytajcie także: Nowy Millenet już dostępny

eKarta może mieć wartość od 50 do 500 zł. Jej wydanie i użytkowanie jest bezpłatne. Karta jest ważna przez 12 miesięcy od daty aktywacji, a każdy użytkownik Goodie może podarować 5 eKart miesięcznie. – Visa oferuje wygodne, szybkie i bezpieczne płatności cyfrowe za pomocą kart, smartfonów, tabletów czy urządzeń ubieralnych, które sprawdzają się nie tylko w trakcie gorączki przedświątecznych zakupów. Podarunkowa karta Visa od Goodie to świetny pomysł na uniwersalny prezent – mówi Adrian Kurowski, dyrektor Visa w Polsce.

O tym, że Millennium zamierza wprowadzić w aplikacji Goodie karty płatnicze, mogliście jako pierwsi dowiedzieć się z serwisu cashless.pl z tekstu Nowość od Millennium: karta przedpłacona Goodie z płatnościami Google Pay. Co ciekawe jest to pierwsza i na razie jedyna karta Millennium pozwalająca na płatności Google Pay. Nie można jej jednak zamówić dla siebie oraz ponownie doładowywać.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies