Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
NEWS
Nowość od Millennium: karta przedpłacona Goodie z płatnościami Google Pay

Na razie nie wiadomo, czy, a jeżeli tak to kiedy, płatności Google Pay otrzymają także użytkownicy pozostałych kart wydanych przez Millennium

Z informacji Cashless wynika, że Bank Millennium szykuje sporą niespodziankę dla użytkowników aplikacji mobilnej Goodie. Już wkrótce mają otrzymać przedpłaconą kartę wraz z dostępem do płatności mobilnych Google Pay. Informację tę potwierdziło biuro prasowe Millennium, nie zdradzając jednak żadnych szczegółów na temat tego projektu. Ma na to nie pozwalać obecne zaawansowanie prac.

Przeczytajcie także: Euro Bank przejęty przez Millennium

Co ciekawe informacja na temat kart Goodie znalazła się już na stronie Google Pay w sekcji z listą instytucji oferujących te płatności mobilne. Biuro prasowe Millennium twierdzi jednak, że karty Goodie nie można jeszcze zamówić. Nie ma jej także ani na stronie Millennium ani na stronie i w aplikacji mobilnej Goodie.

Goodie to startup powołany do życia przez Millennium kilka lat temu. Jest operatorem aplikacji mobilnej, która umożliwia m.in. przechowywanie kart programów lojalnościowych, agregację gazetek sieci handlowych, rabaty na zakupy a także moneyback od niektórych wydatków. Wygląda na to, że atrakcyjność oferty Goodie wkrótce znacznie wzrośnie. Ciekawe, czy nowa karta oferowana pod tą marką będzie miała też funkcję wielowalutową, pozwalającą na tańsze zakupy w sklepach zagranicznych.

Przeczytajcie także: Allegro zmienia logo?

Millennium jest jednym z ostatnich dużych banków na polskim rynku, obok Pekao i PKO, które nie oferują jeszcze płatności Google Pay. Jego klienci mogą płacić zbliżeniowo smartfonami z systemem operacyjnym Android za pośrednictwem płatności HCE dostępnych w aplikacji bankowości mobilnej. Brak Google Pay nieco doskwiera jednak klientom Millennium, czego wyrazem są m.in. częste komentarze użytkowników jego kart pod tekstami na temat płatności Google’a.

Na razie nie wiadomo, czy z Google Pay będą mogli korzystać użytkownicy także innych kart wydanych przez Millennium. Na razie dostęp do tego rozwiązania mają klienci przejętego właśnie przez Millennium Euro Banku, którzy przed fuzją operacyjną zdołali aktywować Google Pay.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies