Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Warszawska giełda udostępniła aplikację mobilną trzeciej generacji. Zobaczcie, co znajdziecie w apce GPW 3.0

Nowa aplikacja GPW pozwala m.in. na tworzenie własnych portfeli inwestycyjnych

Giełda Papierów Wartościowych poinformowała w komunikacie prasowym o wprowadzeniu nowej aplikacji mobilnej dla inwestorów. Apka GPW w wersji 3.0 została napisana całkowicie od nowa. W porównaniu z poprzednią wersją nowe są wykresy, alerty i powiadomienia. Użytkownik dowie się z nich nie tylko o zmianie ceny spółki, ale otrzyma też istotne informacje na jej temat. Doniesienia rynkowe pochodzą z Polskiej Agencji Prasowej oraz ISBnews. W aplikacji znalazło się miejsce na podsumowanie dnia, raporty bieżące oraz komentarze rynkowe.

Przeczytajcie także: Nowa aplikacja dla grających na walutach od mBanku

Warta uwagi jest funkcja "Mój portfel", dzięki której można tworzyć spersonalizowane portfele inwestycyjne i na bieżąco obserwować wyniki spółek, które szczególnie interesują inwestora. Wcześniej podobną rolę spełniała zakładka Moja Giełda. Twórcy zapewniają, że nowej funkcji towarzyszy intuicyjna obsługa i atrakcyjny wygląd. Zbudowanie programu od podstaw pozwoli w przyszłości łatwiej go wzbogacać i rozwijać. Aplikacja jest bezpłatna i przeznaczona na sprzęt współpracujący z platformami iOS i Android.

Przeczytajcie także: GPW uruchamia program crowdfundingowy

Warto przypomnieć, że z poziomu apki GPW nie można handlować papierami wartościowymi. To przede wszystkim źródło informacji o bieżących notowaniach instrumentów finansowych, którymi obraca się na warszawskim parkiecie. Lista notowań obejmuje indeksy, akcje (Główny Rynek, NewConnect), ETF, produkty strukturyzowane, kontrakty terminowe, opcje, certyfikaty inwestycyjne i obligacje.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies