Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Uwaga klienci byłego Euro Banku. Od teraz Apple Pay także dla kart Mastercarda

Wcześniej usługa została udostępniona klientom korzystającym z kart Visy wydanych przez Euro Bank

Millennium, który niedawno przeniósł do swoich systemów informatycznych produkty klientów przejętego Euro Banku, poinformował właśnie o rozszerzeniu dostępu do Apple Pay. Od teraz klienci exEuro Banku mogą korzystać z tego rozwiązania także wtedy, gdy mają karty organizacji Mastercard. Wcześniej usługa została udostępniona posiadaczom kart Visy wydanych przez były Euro Bank.

Przeczytajcie także: Większy dostęp do Apple Pay w Millennium

Jak pewnie wiecie fuzja operacyjna Euro Banku i Millennium, jaka miała miejsce w długi, listopadowy weekend, niesie pewne konsekwencje dla fanów płatności mobilnych z tego pierwszego. Zyskali oni dostęp do Apple Pay, ale utracili możliwość aktywacji konkurencyjnego rozwiązania czyli Google Pay. Millennium na razie go nie oferuje a użytkownikom smartfonów z Androidem umożliwia płacenie za pomocą technologii HCE dostępnej bezpośrednio w bankowości mobilnej.

Przeczytajcie także: Goodie będzie wydawać karty przedpłacone

Z informacji Cashless potwierdzonych później przez biuro prasowe Millennium wynika jednak, że wkrótce w banku pojawią się także płatności Google Pay. Przynajmniej początkowo będą one dostępne tylko dla użytkowników aplikacji Goodie, którzy jednocześnie zamówią przedpłaconą kartę, jaka lada moment ma znaleźć się w ofercie tej spółki. Goodie to startup fintechowy założony przez Millennium kilka lat temu.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies