Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Apple Pay w kolejnym banku z Polski. Od dziś nowa usługa dostępna w Pocztowym

Z Apple Pay mogą korzystać właściciele wszystkich kart wydanych przez Pocztowy i EnveloBank z wyjątkiem naklejki płatniczej

Bank Pocztowy poinformował przed chwilą o udostępnieniu dzisiaj płatności mobilnych Apple Pay. Z usługi mogą korzystać także użytkownicy kart EnveloBanku. Dostępna jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i firmowych posiadających karty debetowe i kredytowe obu organizacji płatniczych, a więc Mastercard i Visa. Do Apple Pay nie można jedynie dodawać naklejek płatniczych Pocztowego.

Przeczytajcie także: Samsung pyta polskich użytkowników o płatności

Bank Pocztowy dołączył w ten sposób do grupy kilkunastu banków z Polski, które oferują Apple Pay. Znajdują się w niej już takie instytucje jak mBank, PKO, Pekao, Santander, Getin, Alior czy BNP Paribas. Apple Pay działa w Polsce od czerwca ubiegłego roku. iPhone'ami zbliżeniowo można płacić w sklepach stacjonarnych, ale Apple Pay działa także w e-commerce i w wybranych aplikacjach.

Przeczytajcie także: Garmin Pay już w SGB

Natomiast Bank Pocztowy od niedawna oferuje już konkurencyjne rozwiązanie z obszaru płatności mobilnych, a więc Google Pay, dostępne dla posiadaczy telefonów z systemem operacyjnym Android. Przedstawiciele Pocztowego zadeklarowali niedawno zamiar udostępnienia swoim klientom także płatności Garmin Pay, z których można korzystać za pomocą smartwatchy tej marki.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies