Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zbliża się Cashless Cities Evening 2020. Zapraszam samorządy do udziału w rankingu najbardziej bezgotówkowych miast w Polsce

Aby wziąć udział w drugiej edycji rankingu miast najlepiej dbających o rozwój płatności bezgotówkowych, należy wypełnić ankietę

Już w styczniu odbędzie się drugie wydarzenie z cyklu Cashless Cities Evening. W trakcie uroczystej gali zostaną wręczone nagrody zwycięzcom rankingu najbardziej bezgotówkowych miast w Polsce. Przypomnę, że w pierwszej edycji rankingu nagrody zdobyły: Kraków w kategorii największych miast, Konstancin Jeziorna w kategorii miast średnich i Kępno w kategorii najmniejszych ośrodków miejskich. Relację z poprzedniej gali można zobaczyć tutaj.

Przeczytajcie także: Oto najbardziej bezgotówkowe miasta w Polsce

W pierwszej edycji rankingu udział wzięło kilkadziesiąt miast z całej Polski, które zdecydowały się wypełnić przygotowaną z tej okazji ankietę online. Podobne zasady obowiązują także i w tym roku. Udział w rankingu jest bezpłatny. Jeżeli pracujecie we władzach samorządowych, napiszcie na adres kontakt@cashless.pl – otrzymacie link do ankiety. Jeśli uważacie, że w Waszym mieście pod kątem rozwoju obrotu bezgotówkowego dzieje się dużo dobrego, napiszcie nazwę swojej miejscowości w wiadomości kierowanej pod ten sam adres. Redakcja Cashless spróbuje skontaktować się z biurem prasowym urzędu miejskiego z prośbą o wypełnienie ankiety.

Przeczytajcie także: Zmiana na stanowisku dyr. ds. fintech w KNF

Przypomnę, że ranking Cashless Cities, a więc na najbardziej bezgotówkowe miasta w Polsce, powstaje przy współpracy redakcji Cashless z Centrum Innowacji Społeczno-Samorządowych CentroPolis w konsultacji z firmą Technology for Mobile. Inicjatywa powstała po to, by wyróżnić te ośrodki miejskie, które w największym stopniu wychodzą naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, implementując możliwość płatności bezgotówkowych w urzędach, komunikacji publicznej, obiektach sportowych i instytucjach kultury. Cashless Cities Evening odbędzie się 16 stycznia 2020 r. Już dziś zarezerwujcie sobie czas w kalendarzu.

KATEGORIA
TEMAT DNIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies