Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Tak było podczas Cashless Cities Evening enabled by Visa. Relacja wideo

Zapraszam do obejrzenia filmu z wydarzenia poświęconego rozwojowi płatności bezgotówkowych w miastach

10 stycznia w warszawskiej Fortecy odbył się Cashless Cities Evening enabled by Visa. Głównym elementem programu merytorycznego tego wydarzenia była prezentacja rankingu najbardziej bezgotówkowych miast w Polsce. Przypomnę, że zwycięzcami zostały: Kępno, Konstancin Jeziorna i Kraków. Nagrodą specjalną wyróżniony został Wrocław. Więcej na temat samego rankingu możecie przeczytać tutaj.

Przeczytajcie także: Oto szczegóły rankingu na bezgotówkowe, polskie miasta

Ranking został przygotowany przy współpracy redakcji Cashless z Centrum Innowacji Społeczno-Samorządowych CentroPolis z Torunia oraz przy merytorycznym wsparciu dra hab. Michała Polasika, profesora UMK, prezesa Technology For Mobile sp. z o.o. spin-off Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W trakcie wieczoru eksperci z Visy i First Daty opowiedzieli też o zaletach płatności elektronicznych w miastach i kilku innowacyjnych pomysłach, które mają szansę przyspieszyć rozwój obrotu bezgotówkowego w samorządach.

Przeczytajcie także: Tak było podczas Cashless Cities Evening enabled by Visa

Elementem części merytorycznej wydarzenia był także panel dyskusyjny z udziałem wiceministra w resorcie przedsiębiorczości i technologii Tadeusza Kościńskiego, Elżbiety Burligi z First Daty, Mieczysława Groszka z fundacji Polska Bezgotówkowa, Jakuba Kiwiora z Visy i Roberta Trętowskiego z KIR-u. Później goście zostali zaproszeni na uroczystą kolację i sesję networkingową przy muzyce na żywo. Tutaj znajdziecie relację tekstową z Cashless Cities Evening. A jak to wszystko wyglądało, możecie też zobaczyć na filmie dostępnym poniżej. Zapraszam do oglądania.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies