Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Garmin ułatwia płatności mobilne. Cztery nowe smartwatche do Garmin Pay

Podczas odbywających się w Berlinie targów IFA, Garmin zaprezentował kilka nowych zegarków, którymi można płacić zbliżeniowo

Kilka dni temu w serwisie cashless.pl mogliście przeczytać tekst na temat nowej serii smartwatchy Garmin Fenix serii 6, które wyposażono w komunikację zbliżeniową NFC. Ale producent w trakcie odbywających się w Berlinie targów IFA pokazuje cztery nowe serie zegarków, którymi można płacić zbliżeniowo poprzez Garmin Pay.

Przeczytajcie także: Trzy nowe zegarki do płacenia przez Google Pay

Fenix 6 oraz Fenix 6S i Fenix 6X kosztują od ok. 800 do ok. 850 dolarów. Cenę Venu określono na ok. 400 dolarów, Vivoactive 4 i Vivoactive 4S na bez mała 350 dolarów a Vivomove na ok. 250 dolarów.

Tylko wersja Vivomove Luxe jest droższa i kosztuje prawie 500 dolarów. Wszystkie wymienione smartwatche można zamówić w różnych wersjach kolorystycznych. Niestety w przypadku niektórych modeli czas oczekiwania na realizację zamówienia w tej chwili wynosi nawet dwa miesiące.

Przeczytajcie także: Będzie nowy smartwatch do płatności Fitbit Pay

Garmin Pay to płatności zbliżeniowe, dostępne w Polsce dla użytkowników kart takich banków jak Santander, PKO, Pekao, Nest i Getin. Z usługi mogą też korzystać klienci Revoluta. Aby to zrobić, trzeba najpierw zainstalować aplikację Garmina na smartfonie z systemem Android lub iOS i powiązać ją ze smartwatchem a następnie dodać wybraną kartę płatniczą. Konkurencyjnym rozwiązaniem w przypadku urządzeń wearables jest Fitbit Pay.

Fot. Garmin, Business Wire

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies