Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa funkcja w aplikacji BNP Paribas na iOS: łatwe dodawanie karty do Apple Pay

Aplikacja BNP Paribas jest jedną z kilku na polskim rynku, które taką usługę oferują

W markecie App Store można już znaleźć aktualizację oferowanej przez BNP Paribas aplikacji GOmobile. Ucieszy ona posiadaczy telefonów iPhone, którzy chcieliby rozpocząć korzystanie z płatności mobilnych Apple Pay. Od teraz kartę wydaną przez BNP Paribas mogą dodać do tej usługi bezpośrednio w bankowości mobilnej GOmobile. Podobna funkcja dostępna jest w kilku aplikacjach konkurencyjnych banków (np. Pekao czy Getinu), ale nie jest jeszcze standardem na polskim rynku.

Przeczytajcie także: Najlepsze aplikacje bankowe na polskim rynku

Natomiast GOmobile na urządzenia z systemem operacyjnym iOS jest jedną z najlepiej ocenianych aplikacji bankowych na polskim rynku. Jej użytkownicy wystawiają jej notę na poziomie 4,6 punktów na 5 możliwych. Wyżej oceniane są jedynie apki oferowane przez PKO, mBank i Getin. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Przeczytajcie także: Przydatna nowość w aplikacji Getinu

BNP Paribas wkrótce planuje wprowadzić aplikację GOmobile kolejnej generacji. Apka będzie miała m.in. mobilną autoryzację, co jest szczególnie ważne w obliczu wchodzących wkrótce w życie przepisów na temat tzw. silnego uwierzytelnienia. Wymagają one autoryzacji nie tylko przelewów, ale w niektórych wypadkach także samego logowania do serwisu internetowego. Można będzie to zrobić hasłem jednorazowym z wiadomości SMS lub wygodniej, właśnie za pomocą mobilnej autoryzacji. Nowe GOmobile ma trafić na rynek we wrześniu.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies