Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Tego tu na razie nie kupicie. Nest Bank wycofał ze sprzedaży karty kredytowe

Mają wrócić w przyszłości, ale na razie nie wiadomo kiedy

Jak doniósł jeden z czytelników Cashless, z oferty Nest Banku zniknęły karty kredytowe. Informacji na temat tego produktu nie ma już na stronie internetowej instytucji. Potwierdzają to służby prasowe Nest Banku. – Aktualnie nie wydajemy nowych kart kredytowych, tylko administrujemy tymi wydanymi wcześniej. Obecnie pracujemy nad nową ofertą – powiedziała serwisowi Cashless Agata Dorożuk z biura prasowego banku.

Przeczytajcie także: Apple Card na rynku już w połowie sierpnia?

Nie udało mi się dowiedzieć, dlaczego instytucja zdecydowała się zrezygnować z dotychczasowej oferty kredytówek przed wprowadzeniem nowej, ani kiedy konkretnie karty kredytowe ponownie znajdą się w sprzedaży w Nest Banku. Aktualnie instytucja wydaje karty debetowe Visa do rachunków osobistych, walutowych i firmowych. W ofercie Nest Banku znajduje się także karta VPay, przydatna do płatności np. w Niemczech.

Przeczytajcie także: Nowa karta kredytowa od BNP Paribas

Nest to jeden z najmniejszych banków na polskim rynku, ale pod względem nowoczesnych usług finansowych nie odstaje od czołówki. Oferuje m.in. płatności mobilne Google Pay i Garmin Pay, a był także wśród pierwszych dziewięciu banków z Polski, które w czerwcu ubiegłego roku wprowadziły Apple Pay. Jeśli chodzi o płatności, to brakuje mu właściwie tylko Blika. Kilka miesięcy temu wprowadził też nową bankowość internetową i mobilną, przygotowaną już na okoliczność wejścia w życie dyrektywy PSD II.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies