Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Aktualizacja aplikacji Nest Banku. Pojawił się nowy moduł do zarządzania kontami dzieci

Nest wprowadził też do swojej oferty dwa nowe produkty

Nest Bank poinformował na swojej stronie internetowej o wprowadzeniu do oferty dwóch nowych produktów. Mowa o Koncie dla dziecka z kontrolą rodzicielską, dostępnym w aplikacji mobilnej i serwisie internetowym w module Moja Rodzina, oraz o Koncie Skarbonka.

Przeczytajcie także: Bank płaci 800 zł za rezygnację z jego usług

Jak pisze Nest, moduł Moja Rodzina umożliwia podgląd wszystkich posiadanych produktów, w tym kont dzieci. Natomiast Konto dla dziecka w ofercie banku znajduje się już od dawna. Teraz zostało jednak unowocześnione i uzupełnione o nowe funkcje. Dzięki temu rodzic logując się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej, może w kilka minut otworzyć konto, którego posiadaczem będzie jego syn lub córka. Może też na bieżąco śledzić stan środków na tym koncie oraz historię operacji.

Ciekawą usługą związaną z Kontem dla dziecka jest funkcja koła ratunkowego. W sytuacji, gdy dziecko nie może skontaktować się z rodzicem, a potrzebuje pieniędzy, może samodzielnie zasilić swój rachunek pieniędzmi z konta rodzica. Jednak tylko do kwoty wcześniej zdefiniowanego limitu. Za każdym razem, gdy koło ratunkowe zostanie wykorzystane, rodzic zostanie powiadomiony o tym np. w wiadomości push wygenerowanej przez aplikację.

Przeczytajcie także: Nie tylko w Polsce kradną na podrobiony SIM

Natomiast Nest Skarbonka to konto do regularnego oszczędzania. W trakcie jego otwierania klient określa, na jaki cel chce oszczędzać, np. na wakacje, na nowy samochód, na czarną godzinę. Klienci mogą zdefiniować do 20 takich celów. Dodatkową opcją ułatwiającą planowanie oszczędzania jest specjalny kalkulator, który pomoże wyznaczyć miesięczną kwotę, jaką należy odkładać, aby osiągnąć cel w założonym czasie. Aktualizacja aplikacji zawierających wszystkie nowości jest już dostępna zarówno w App Store jak i Google Play.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies