Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Twisto wkrótce rusza z aplikacją i kartą. Już możecie zapisać się na testy

Rejestracja przez konto beta ma ruszyć w połowie sierpnia

Biuro prasowe firmy Twisto w Polsce poinformowało o rozpoczęciu zapisów dla klientów zainteresowanych korzystaniem z jej konta w wersji beta. Zgłosić się można za pośrednictwem strony twistuj.pl. Rejestracja ruszy w połowie przyszłego miesiąca. Pierwszeństwo będą mieli klienci, którzy już teraz zostawią swój adres e-mail. Konto w pierwszej kolejności umożliwi klientom korzystanie z limitu kredytowego na zakupy w sklepach oferujących metodę płatniczą Twisto.

Przeczytajcie także: Twisto szuka country managera w Polsce

Natomiast we wrześniu Twisto zaoferuje aplikację mobilną wraz z wielowalutową kartą płatniczą Mastercarda. Z informacji biura prasowego firmy wynika, że proces rejestracji do apki będzie taki sam jak do konta Twisto. Jeśli więc ktoś zarejestruje się w sierpniu, nie będzie musiał powtarzać całego procesu we wrześniu, aby uzyskać dostęp do apki i plastiku. Wśród pierwszych trzech tysięcy osób oczekujących na rejestrację Twisto rozlosuje nagrody rzeczowe, m.in. smartfony iPhone.

Przeczytajcie także: Klienci Twisto już mogą korzystać z Blika

Twisto to czeski fintech, w który zdecydował się zainwestować ING. W Polsce bank oferuje bramkę płatniczą, w której Twisto jest jedną z metod regulowania należności za zakupy. Dzięki temu rozwiązaniu można zapłacić po kilkudziesięciu dniach od zamówienia produktu. Twisto chce jednak iść dalej i śladem swojej spółki matki z Czech zaoferuje aplikację mobilną wraz z wielowalutową kartą Mastercard. Karta pozwoli na płatności w sklepach stacjonarnych ze środków własnych lub pochodzących z kredytu.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies