Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Alior uruchamia nową wersję swojego Kantoru Walutowego. Wprowadza też ciekawą i darmową kartę

Nowości mają być dostępne dla klientów od przyszłego poniedziałku

Alior poinformował przed chwilą o zmianach, jakie w przyszłym tygodniu wprowadzi do oferty swojego Kantoru Walutowego. O części z nich mogliście już przeczytać w serwisie Cashless. Tekst na ten temat znajdziecie tutaj. Przypomnę, że z usług kantoru korzystać mogą klienci dowolnego banku w Polsce – nie muszą mieć żadnych relacji z Aliorem.

Przeczytajcie także: Kantor Walutowy Aliora zapowiada wiele nowości

Z komunikatu prasowego wynika, że od przyszłego poniedziałku Kantor Walutowy Aliora zostanie wzbogacony o funkcję dzielenia płatności, zlecania przelewów na numer telefonu odbiorcy albo jego e-mail czy wysyłanie prośby o przelew do innego użytkownika. Oferta kantoru zostanie także wzbogacona o możliwość zakupu ubezpieczenia turystycznego PZU. Dodatkowo klienci Kantoru Walutowego Aliora będą mogli wyrobić sobie kartę wielowalutową, która jest powiązana z ofertą nieco inną niż w przypadku większości konkurencyjnych produktów.

Za jej pomocą użytkownicy będą mogli realizować transakcje w 23 walutach dostępnych w Kantorze Walutowym. Płatności w pozostałych walutach rozliczane będą po kursie Mastercarda z rachunku w euro bez dodatkowych kosztów czy prowizji. System automatycznie rozpozna walutę płatności i rozliczy ją na odpowiednich rachunkach. Kartę będzie można powiązać z płatnościami Apple Pay i Google Pay. Będzie bezpłatna przez cały okres ważności, jeśli klient wykona nią dowolną transakcję w ciągu sześciu miesięcy od zamówienia karty. Jeśli tego nie zrobi, zapłaci jednorazowo 15 zł.

Przeczytajcie także: Karta kredytowa Aliora jak wielwalutowa debetówka

Z dzisiejszego komunikatu prasowego wynika, że Kantor Walutowy zyska także nowy wygląd. Strony portalu informacyjnego i transakcyjnego staną się responsywne, dzięki czemu dostosują się do ekranu urządzenia, na którym będą wyświetlane przez użytkownika. Niedługo pojawić się ma także nowa aplikacja mobilna oraz funkcja pozwalająca na zasilenia rachunku dowolną kartą debetową lub kredytową.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies