Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zmiany w regulaminie Curve. Pojawiają się nowe opłaty i zasady moneybacku

11 lipca tego roku fintech wygasza Curve Cashback i zastępuje go programem Curve Cash

Curve poinformował swoich klientów, że z początkiem lipca wprowadza zmiany w regulaminach świadczonych przez siebie usług. Przede wszystkim zacznie pobierać opłaty za wydawanie duplikatów kart. W przypadku osób korzystających z darmowych kont Curve Blue zamówienie nowej karty oznacza koszt w wysokości 5 funtów. Przy płatnym koncie Black w ciągu roku można otrzymać jeden zamiennik za darmo, ale za każdy następny zapłacicie także 5 funtów. Zgubienie karty metalowej wydawanej do konta Curve Metal to już koszt 50 funtów. Curve nie obciąży was tymi opłatami, jeśli poprzednia karta została skradziona.

Przeczytajcie także: Tęczowa karta od Revoluta

Od 11 lipca 2019 r. zmieniają się także zasady programu moneyback oferowanego przez fintech pod nazwą Curve Cashback. Zostaje zastąpiony programem Curve Cash, w ramach którego klienci korzystający z kont Blue mogą wybrać trzech sprzedawców – płacąc u nich otrzymają 1 proc. zwrotu wydanej gotówki w postaci punktów, które można wykorzystać w ciągu 90 dni. Konto płatne Black oznacza przywilej uzyskiwania moneybacku podczas płacenia kartą u trzech różnych sprzedawców towarów lub usług bez limitu 90 dni. Natomiast konto Metal powoduje, że punkty nie tracą ważności oraz że można wybrać sześciu sprzedawców. Powyższe zasady nie obowiązują wszystkich klientów Curve. Fintech wprowadził wiele wyjątków i są one zapisane w regulaminie, z którym warto się zapoznać. Zależą głównie od daty rejestracji w aplikacji.

Przeczytacie także: W Revolucie jak w mBanku

W informacji rozesłanej do klientów fintech chwali się także, że od teraz wszyscy właściciele kont Metal mogą już korzystać po obniżonej cenie z programu LoungeKey, który zapewnia dostęp do saloników lotniskowych w setkach portów lotniczych na całym świecie.

Curve to brytyjska konkurencja Revoluta. Podobnie jak on oferuje korzystne kursy przeliczeniowe przy płatnościach obcymi walutami. Różnica polega na tym, że nie zasilacie konta, a transakcje realizowane są bezpośrednio z dodanych do aplikacji Curve kart bankowych. Użytkownik przed płatnością wybiera, z którego plastiku chce skorzystać i realizuje transakcje kartą wydaną przez Curve.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies