Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Smartfon Oppo o wartości 949 zł w prezencie za założenie karty Simplicity

Nowa promocja od Handlowego ważna jest do 15 lipca bieżącego roku

Simplicity to jedna z niewielu kart kredytowych na polskim rynku, z której korzystać można w zasadzie bezpłatnie. Bank nie pobiera bowiem opłat za jej używanie. Koszty pojawiają się dopiero w momencie, gdy np. nie spłacacie w określonych terminach całego zadłużenia albo wypłacacie za jej pomocą gotówkę z bankomatów. Jeśli jednak potraficie obchodzić się z kredytówką prawidłowo, Simplicity może być dla Was ciekawą propozycją.

Przeczytajcie także: 50 zł za dobre świadectwo od Santandera

Teraz jest dodatkowy powód, aby Simplicity kupić. Handlowy wprowadził bowiem promocję, w ramach której rozdaje telefony Oppo o wartości 949 zł każdy. Aby otrzymać taki prezent, należy po wyrobieniu i otrzymaniu karty przynajmniej raz w ciągu trzech miesięcy od podpisania umowy zalogować się do serwisu internetowego lub aplikacji mobilnej Citi. W tym samym czasie należy też wydać bezgotówkowo za pomocą karty co najmniej 4 tys. zł. Citi zastrzega, że z promocji wyłączeni są klienci, którzy po 1 stycznia 2017 r. posiadali w tym banku jakąkolwiek inną kartę kredytową.

Przeczytajcie także: Zegarek do Garmin Pay do wygrania od PKO

A jeśli już zdecydujecie się na kartę kredytową, pamiętajcie aby spłacać całe zadłużenie w czasie jednego okresu bezodsetkowego (tzw. grace period). Jeśli tego nie zrobicie, narazicie się na koszty odsetkowe a do tego stwarzacie ryzyko "hodowania" sobie zadłużenia, czyli powiększania go z miesiąca na miesiąc, co słono kosztuje. Poza tym kartą kredytową nie powinno się wypłacać pieniędzy z bankomatów czy z jej rachunku wykonywać przelewów. Zwykle kwoty tak wydane nie są objęte okresem bezodsetkowym, a dodatkowo są obarczone prowizjami. W przypadku kredytówek wydanych przez Citi nie warto też nimi zasilać takich usług jak Revolut. Dlaczego? Więcej na ten temat tutaj.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies