Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Coraz bliżej do Apple Pay i Google Pay w EnveloBanku. Obie usługi pojawiły się w regulaminie marki

Nowy dokument ma zacząć obowiązywać 14 września. Wcześniej bank zapowiadał wdrożenie płatności mobilnych w II poł. 2019 r.

Na stronie internetowej EnveloBanku znajdziecie informację na temat zmian, jakie bank zamierza wprowadzić do regulaminu swoich usług. Większość z nich wynika z implementacji dyrektywy PSD II. Ale jedna jest szczególnie ciekawa, bo zapowiada wprowadzenie do oferty EnveloBanku płatności mobilnych Apple Pay i Google Pay.

Przeczytajcie także: EnveloBank ponownie zapowiada wdrożenie płatności mobilnych

EnveloBank dodaje więc do swojego regulaminu, który zacznie obowiązywać 14 września bieżącego roku, zapisy dotyczące obu systemów płatności. Zastrzega jednocześnie, że szczegółowe zasady korzystania z nich zostaną określone w oddzielnych regulaminach. Podkreśla też, że termin wdrożenia obu nowości nie jest jeszcze określony. Wcześniej władze Banku Pocztowego deklarowały, że płatności Apple Pay i Google Pay wejdą do jego oferty oraz marki EnveloBanku w II poł. 2019 r. Więcej na ten temat tutaj.

Przeczytajcie także: Blik w ciągu roku podwoił przychody, ale zysku wciąż nie ma

Tymczasem Bank Pocztowy zmagał się z poważną awarią internetowego serwisu transakcyjnego. W miniony weekend prowadzono prace techniczne, które nie poszły chyba zgodnie z planem. Już w poniedziałek pojawiły się kłopoty z logowaniem na rachunek. Wczoraj na stronie Pocztowego opublikowano komunikat, z którego wynika, że obsługa rachunków przez internet zostaje wstrzymana do odwołania. Jak podaje biuro prasowe banku, wieczorem udało się przywrócić pełną funcjonalność systemu internetowego.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies