Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Revolut z Apple Pay od dzisiaj już oficjalnie w 16 krajach, w tym w Polsce

Do Apple Wallet można dodać kartę wirtualną brytyjskiego fintechu i płacić smartfonem bez konieczności czekania na dostawę plastiku

O tym, że karty Revoluta można już dodawać do aplikacji Apple Wallet i płacić nimi poprzez Apple Pay serwis Cashless na podstawie informacji od czytelników pisał prawie dwa tygodnie temu. Mogliście o tym przeczytać na przykład tutaj. Dzisiaj brytyjski fintech potwierdził to już oficjalnie. Z Apple Pay mogą korzystać klienci Revoluta w Polsce, Czechach, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Hiszpanii, Francji, Belgii, Danii, Szwecji, Norwegii, Finlandii oraz Islandii.

Przeczytajcie także: Apple Pay już dla wszystkich klientów Revoluta

Revolut informuje także, że użytkownicy jego aplikacji, którzy nie posiadają plastikowej karty, mogą dodać do Apple Wallet kartę wirtualną fintechu i zacząć nią płacić nie czekając na dostawę plastiku. Dzięki temu czas potrzebny do rejestracji i uruchomienia płatności mobilnych ograniczono do minimum.

Przeczytajcie także: Liczba transakcji Apple Pay i Google Pay w I kw. 2019 r.

Revolut obecnie oferuje klientom szeroką gamę płatności mobilnych. Od dłuższego czasu umożliwia użytkownikom swoich kart płacenie przy pomocy Google Pay. Wprowadził też Garmin Pay dla osób korzystających z zegarków sportowych tej marki. Niedawno udostępnił również konkurencyjne rozwiązanie – Fitbit Pay.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies