Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zupełnie nowy DiPocket. Zobaczcie, jak wygląda aplikacja fintechu w wersji 2.0

Nową apkę od kilku dni można pobrać z marketu Google Play

DiPocket, brytyjski fintech, który obsługuje także klientów z Polski, wprowadził aplikację w wersji 2.0. Oferuje ona zupełnie nowy wygląd i doświadczenie użytkownika. Poniżej zrzut z ekranu jednej z zakładek nowego DiPocket, dobrze oddający aktualny wygląd aplikacji.

To co od razu rzuca się w oczy, to przede wszystkim zmiana kolorów. Aplikacja w poprzedniej wersji była zaprojektowana w innych barwach, dominowała biel i czerwień. Teraz też jest dużo czerwonego, ale przeważa czerń. Zmianie uległ pulpit. W pierwotnej wersji na stronie głównej widzieliście duże kafle, z pomocą których mogliście korzystać z podstawowych funkcji. W wersji 2.0 zostały one zastąpione dolnym menu. Hamburger menu powędrowało z lewego w prawy górny róg.

Przeczytajcie także: DiPocket wchodzi na polski rynek

Pod względem dostępnych funkcji nie zauważyłem większych zmian. Operator aplikacji deklaruje jednak w informacji umieszczonej w markecie Google Play, że wprowadzenie apki w wersji 2.0 poprzedza udostępnienie wielu nowości. Nie pisze jednak, z jakich nowych funkcji wkrótce będą mogli korzystać użytkownicy jego oprogramowania.

Przeczytajcie także: BNP Paribas wyłącza starą aplikację mobilną

DiPocket to brytyjski startup, który oferuje swoje usługi w Polsce od wiosny 2016 roku. Jego aplikacja mobilna powiązana jest z kontem oraz kartą płatniczą plastikową i wirtualną. Kartę można dodać do portfela Google Pay, co pozwala na płatności zbliżeniowe w sklepach smartfonem. Aplikacja umożliwia natychmiastowe i darmowe przelewy P2P pomiędzy użytkownikami z Polski, Wielkiej Brytanii oraz krajów strefy euro, wymianę walut (złoty, euro, funt, frank szwajcarski czy dolar) ze spreadem zaczynającym się od 0,5 proc. i bezpłatne wypłaty z bankomatów Pekao.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies