Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Mapa Polskiego Fintechu 2019. Ostatnia szansa na dodanie do niej Waszej firmy

Termin wypełnienia ankiet mija 10 kwietnia

Mapa Polskiego Fintechu to najbardziej kompleksowe na polskim rynku zestawienie firm działających tu w obszarze nowoczesnych technologii w finansach. Pierwsza edycja projektu odbiła się szerokim echem w fintechowej branży. Obecnie redakcja Cashless wraz z partnerami, a więc fundacją Fintech Poland oraz firmą badawczą Stratosfera, pracuje nad Mapą Polskiego Fintechu 2019. Jeżeli Wasza firma działa w branży nowoczesnych technologii finansowych, nie może jej w tej publikacji zabraknąć.

Przeczytajcie także: Zmiany w nadzorze nad fintechowym departamentem w NBP

Jeżeli chcecie dodać swoją firmę do Mapy Polskiego Fintechu 2019, a jeszcze nie wypełniliście związanej z tym ankiety, koniecznie napiszcie na adres kontakt@cashless.pl, tytułując mejla ANKIETA. Otrzymacie link, za pomocą którego będziecie mogli zyskać do niej dostęp. Ze względów technicznych można ją wypełnić tylko do 10 kwietnia, do końca dnia. Redakcja Cashless zapewnia, że wszelkie dane, jakie udostępnicie w ankiecie, zostaną wykorzystane tylko do celów badania i nie będą przekazywane stronom trzecim.

Mapa Polskiego Fintechu 2019 powstaje przy współpracy redakcji Cashless z fundacją Fintech Poland. Projekt zostanie wzbogacony o raport Fintechowy GPS, powstający przy współpracy z firmą badawczą Stratosfera. Znajdziecie w nim informacje na temat barier, na jakie napotykają fintechy na poszczególnych etapach swojego rozwoju oraz sposoby na to, jak te bariery pokonać.

Przeczytajcie także: Jak KNF chce rozwijać branżę fintech w Polsce?

Mapa Polskiego Fintechu 2019 oraz raport Fintechowy GPS zostaną zaprezentowane podczas najbliższego Cashless Fintech Evening, który odbędzie się 30 maja w Warszawie. W jego trakcie, tak jak przed rokiem, zostaną przyznane nagrody Fintech Roku oraz Fintech Future. Przypomnę, że w 2018 r. trafiły one do firm SkyCash i LeaseLink. W tę drugą niedawno zdecydował się zainwestować mBank. Nagrodę specjalną otrzymała spółka Polskie ePłatności. W tym roku dodatkowo przyznane zostaną nowe nagrody, m.in. w kategorii Osobowość Roku Fintech. Partnerami najbliższego Cashless Fintech Evening zostały m.in. firmy Mastercard i Visa.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies