Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
AKTUALIZACJA
Konkurs cashless.pl. Do wygrania dwa zaproszenia na kwietniowy Payment Meeting

Aby otrzymać wejściówkę, wystarczy prenumerować Newsletter Cashless i odpowiedzieć na jedno proste pytanie

Już 8 kwietnia 2019 r. w Warszawie odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Payment Meeting. To spotkania osób związanych z finansami i branżą płatniczą. Uczestnicy otrzymują solidną porcję wiedzy o zmianach w płatnościach, planach głównych graczy rynkowych a także oczekiwanych nowościach legislacyjnych.

Przeczytajcie także: Jak przygotować terminal na wypadek awarii sieci komórkowej?

Podczas najbliższej edycji konferencji goście rozmawiać będą na temat faktycznych zmian po PSD II. Spróbują odpowiedzieć też na kilka ważnych pytań: Co już zmieniła implementacja dyrektywy UE? Jakie powstały lub jakie za chwilę powstaną nowe usługi płatnicze? Jak zmieni się krajobraz dostawców usług płatniczych?

Nie zabraknie też prezentacji dotyczących nowych propozycji związanych z płatnościami – zarówno ze strony bankowych, jak i niebankowych usługodawców. Uczestnicy posłuchają o projektowaniu i wdrażaniu aplikacji mobilnych w sektorze finansowym oraz nowym, ciekawym rozwiązaniu przygotowanym przez jednego z agentów rozliczeniowych przy współpracy z wiodącym producentem telefonów komórkowych.

Przeczytajcie także: Przyszłość płatności ukształtuje się w tym roku

Dla swoich czytelników serwis Cashless przygotował dwa bezpłatne zaproszenia na to ekskluzywne wydarzenie. Aby otrzymać jedno z nich, wystarczy prenumerować codzienny newsletter Cashless i odpowiedzieć na jedno pytanie: Kto w imieniu fundacji Polska Bezgotówkowa opowie uczestnikom Payment Meeting o pierwszych efektach wdrażanego przez nią programu? Agenda wydarzenia dostępna jest na tej stronie internetowej. Odpowiedzi można wysyłać do 30 marca 2019 r. na adres kontakt@cashless.pl z dopiskiem KONKURS! O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń.

Aktualizacja Wtorek, 26 marca 2019 r., godz. 9:40

Redakcja otrzymała poprawne odpowiedzi. Do tych, którzy przysłali je najszybciej i wygrali zaproszenia, wyślemy wiadomość e-mail.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies