Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Okolicznościowa grafika karty debetowej za 0 zł. Niespodzianka od PKO z okazji setnych urodzin

Standardowo zamówienie karty z indywidualnym wizerunkiem kosztuje w PKO 14,90 zł

PKO zaoferował swoim klientom możliwość umieszczenia na karcie debetowej okolicznościowej grafiki z okazji setnej rocznicy powstania banku. Jak deklaruje bank na swojej stronie internetowej, skorzystanie z nowej propozycji jest całkowicie bezpłatne. Do wyboru są dwa wizerunki widoczne poniżej:

Kartę z okolicznościowym obrazkiem można zamówić na stronie internetowej banku lub poprzez serwis transakcyjny iPKO. W menu należy wybrać "Karty", a następnie kliknąć w kafelek oznaczający Waszą kartę, a w szczegółach zarządzania kartą wybrać opcję zmiany wizerunku.

Przeczytajcie także: PKO wyłącza token iPKO

Związany z okrągłą rocznicą powstania banku wizerunek debetówki można także zamówić przez aplikację mobilną IKO. Po zalogowaniu należy wybrać "Karty" z zakładki "Mój Bank" i po wejściu w szczegóły karty kliknąć w tzw. menu kontekstowe w postaci trzech kropek. Następnie należy wybrać opcję zmiany wizerunku plastiku. Po wyborze nowego trzeba jeszcze zaakceptować operację PIN-em.

Przeczytajcie także: PKO wprowadza karty dla kibiców piłki nożnej

Jednocześnie PKO przypomina, że standardowo zamówienie indywidualnego wizerunku karty kosztuje 14,90 zł. Jeśli zatem zdecydujecie się na zamówienie innej grafiki niż jednej z dwóch związanych z setną rocznicą działalności instytucji, będziecie obciążeniu opłatą. PKO jest jednym z kilku banków w Polsce, które umożliwiają zamówienie karty ze specjalną grafiką. Pozwalają na to także np. ING, mBank czy Getin.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: PKO BP, IKO, IPKO

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies