Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
iPOS chwali się pozyskaniem nowych inwestorów. Wśród nich ma być Andrzej Klesyk

Dodatkowe środki mają być przeznaczone m.in. na finansowanie wprowadzania na rynek nowych produktów

Z nadesłanej dziś informacji prasowej spółki iPOS wynika, że w ramach ostatniej rundy finansowania pozyskała ona ponad 1,5 mln zł. Kwota nie poraża, ale ciekawe są osoby, które, jak wynika z komunikatu iPOS-a, zdecydowały się zainwestować w rozwój tej firmy. Znaleźli się wśród nich m.in. były prezes PZU, Andrzej Klesyk oraz były prezes Inteligo, Konrad Korobowicz.

Przeczytajcie także: eService i Posnet wprowadzają kasoterminal

iPOS to polski fintech, który w 2016 roku wprowadził na rynek urządzenie typu kasoterminal sprzedawane pod marką iPOS Duet. To połączenie terminala płatniczego do akceptacji kart oraz drukarki fiskalnej. Na urządzeniu zainstalowana jest dodatkowo aplikacja, która w połączeniu z serwisem internetowym pomaga w zarządzaniu stanami magazynowymi, analizie sprzedaży itd. iPOS znalazł się wśród podmiotów uwzględnionych w pierwszej edycji Mapy Polskiego Fintechu Cashless.

Przeczytajcie także: Będzie trzeci kasoterminal na rynku

Z dzisiejszego komunikatu iPOS wynika, że firma zdobyła do tej pory ok. 1,4 tys. klientów, wśród których są m.in. sieci franczyzowe. Nie wiem, czy to dużo czy mało, ale koncepcja urządzenia zdaje się sprawdzać. Ostatnio iPOS Duet zyskał bowiem naśladowców. Od kilku miesięcy podobne urządzenie sprzedają firmy eService i Posnet. Władze iPOS mają natomiast nadzieję na skokowy wzrost zainteresowania swoją ofertą w związku z planami wprowadzenia w Polsce kas fiskalnych online. Firma ma zamiar zaoferować produkty, które ułatwią handlowcom dostosowanie się do nowych przepisów.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies