Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kasoterminal Pospay w sprzedaży od stycznia. Będzie kosztował 1699 zł netto

W przeciwieństwie do obecnego na rynku od kilku lat urządzenia iPOS Duet Pospay będzie bardziej mobilny

Podczas zakończonej przed chwilą konferencji prasowej przedstawiciele firm eService i Posnet zaprezentowali nowe urządzenie o nazwie Pospay. Maszyna jest połączeniem drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego pozwalającego na akceptację płatności zbliżeniowych a także kart z paskiem magnetycznym oraz mikroprocesorem. Elementem nowej oferty jest również zainstalowane na urządzeniu oprogramowanie wspomagające sprzedaż.

Przeczytajcie także: Jest drugi kasoterminal na polskim rynku

Dzisiejsze wydarzenie potwierdziło zatem informacje Cashless sprzed kilku dni, zgodnie z którymi nowy kasoterminal ma wejść wkrótce do sprzedaży. Dziś już wiadomo, że stanie się to w styczniu przyszłego roku, a będzie można go nabyć w sieci sprzedaży firmy Posnet. W podstawowej ofercie będzie kosztował 1699 zł netto plus 35 zł netto miesięcznie. Dodatkowo opłata za przyjęte transakcje wynosić będzie 0,69 proc. i 0,79 proc. odpowiednio dla płatności kartami Visy i Mastercarda plus 3 grosze od transakcji. Pospay będzie też można otrzymać w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Wówczas nabywca nie będzie ponosił przez rok kosztów związanych z obsługą transakcji.

Przeczytajcie także: eService będzie sprzedawał kasoterminale

Pospay to drugie urządzenie typu kasoterminal na polskim rynku. Od kilku lat firma iPOS sprzedaje maszynę o nazwie iPOS Duet. W tym wypadku jest to również połączenie drukarki fiskalnej oraz terminala firmy Verifone. Pospay jest od niego jednak zdecydowanie mniejszy i poręczniejszy. Więcej na temat iPOS Duet możecie przeczytać w tekście dostępnym tutaj.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies