Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Udogodnienie dla klientów T-Mobile Usług Bankowych. Kartę do Google Pay dodadzą przez swoją aplikację

Analogiczne rozwiązanie już parę tygodni temu pojawiło się w aplikacji Aliora, który współpracuje z T-Mobile przy projekcie TMUB

W markecie Google Play możecie znaleźć aktualizację aplikacji T-Mobile Usług Bankowych, która zawiera nowe udogodnienie dla użytkowników zbliżeniowych płatności mobilnych. Teraz kartę do portfela Google Pay mogą dodać bezpośrednio z poziomu bankowości mobilnej. Nie muszą więc korzystać w tym celu z aplikacji płatniczej firmy Google.

Przeczytajcie także: TMUB zaoferowały zdalne zakładanie Profilu Zaufanego

Analogiczne rozwiązanie już parę tygodni temu pojawiło się w aplikacji Aliora, który współpracuje z T-Mobile przy projekcie TMUB. Alior wprowadził również możliwość dodawania karty przez własną aplikację do Apple Pay. Podejrzewam więc, że również klienci TMUB posiadający iPhone'y wkrótce będą mogli korzystać z takiego rozwiązania.

Przeczytajcie także: Raport Cashless na temat zbliżeniowych płatności mobilnych

Tymczasem zbliżeniowe płatności mobilne zyskują coraz większą popularność na polskim rynku. Z danych udostępnionych przez banki wynika, że w IV kw. ubiegłego roku ich klienci dodali do urządzeń mobilnych ponad 1,9 mln wirtualnych kart. Z tego klienci Aliora dodali bez mała 200 tys. kart a użytkownicy kart TMUB – ponad 70 tys. Więcej na ten temat w raporcie Cashless dostępnym tutaj.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies