Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowe abonamenty w Credit Agricole. Dowolna liczba przelewów ekspresowych za 9 zł miesięcznie

Bank wprowadził też promocję na transakcje P2P Blikiem

Dzisiaj rano pisałem o wprowadzanej właśnie przez Credit Agricole promocji na transakcje P2P Blikiem, które do końca bieżącego roku mają być bezpłatne. Przy okazji w tabeli opłat i prowizji francuskiego banku znalazły się zapisy dotyczące trzech nowych usług abonamentowych.

Przeczytajcie także: Credit Agricole wprowadza promocję na P2P Blikiem

Pierwszy abonament przeznaczony jest dla osób, które preferują ekspresowe przesyłanie pieniędzy. Przypomnę, że Credit Agricole umożliwia zlecanie szybkich przelewów w systemie Express Elixir KIR-u. Przelew taki kosztuje 7 zł, jeśli jest wykonywany drogą elektroniczną, lub nawet 15 zł, jeśli jest zlecany w oddziale. Od teraz klienci mogą wykupić abonament, w ramach którego będą mogli do woli przelewać pieniądze ekspresowo.

Przeczytajcie także: Google Pay już dostępne dla klientów Credit Agricole

Drugi z wprowadzanych właśnie abonamentów kierowany jest do użytkowników kart płatniczych. W jego ramach klienci mogą korzystać dowolną liczbą razy z następujących usług: sprawdzać dostępne saldo oraz sporządzać mini-wyciągi w bankomacie, blokować i odwoływać blokadę karty, zamawiać nowy numer PIN i wypłacać awaryjnie gotówkę z karty płatniczej. Trzeci abonament dotyczy rachunków oszczędnościowych. Dzięki niemu można wykonywać nieograniczoną liczbę przelewów z takich kont. Wszystkie pakiety kosztują 5 zł w przypadku posiadaczy pakietów Konto dla Ciebie GO! i MOVE! oraz 9 zł w przypadku posiadaczy flagowego rachunku Konto dla Ciebie.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies