Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowe abonamenty w Credit Agricole. Dowolna liczba przelewów ekspresowych za 9 zł miesięcznie

Bank wprowadził też promocję na transakcje P2P Blikiem

Dzisiaj rano pisałem o wprowadzanej właśnie przez Credit Agricole promocji na transakcje P2P Blikiem, które do końca bieżącego roku mają być bezpłatne. Przy okazji w tabeli opłat i prowizji francuskiego banku znalazły się zapisy dotyczące trzech nowych usług abonamentowych.

Przeczytajcie także: Credit Agricole wprowadza promocję na P2P Blikiem

Pierwszy abonament przeznaczony jest dla osób, które preferują ekspresowe przesyłanie pieniędzy. Przypomnę, że Credit Agricole umożliwia zlecanie szybkich przelewów w systemie Express Elixir KIR-u. Przelew taki kosztuje 7 zł, jeśli jest wykonywany drogą elektroniczną, lub nawet 15 zł, jeśli jest zlecany w oddziale. Od teraz klienci mogą wykupić abonament, w ramach którego będą mogli do woli przelewać pieniądze ekspresowo.

Przeczytajcie także: Google Pay już dostępne dla klientów Credit Agricole

Drugi z wprowadzanych właśnie abonamentów kierowany jest do użytkowników kart płatniczych. W jego ramach klienci mogą korzystać dowolną liczbą razy z następujących usług: sprawdzać dostępne saldo oraz sporządzać mini-wyciągi w bankomacie, blokować i odwoływać blokadę karty, zamawiać nowy numer PIN i wypłacać awaryjnie gotówkę z karty płatniczej. Trzeci abonament dotyczy rachunków oszczędnościowych. Dzięki niemu można wykonywać nieograniczoną liczbę przelewów z takich kont. Wszystkie pakiety kosztują 5 zł w przypadku posiadaczy pakietów Konto dla Ciebie GO! i MOVE! oraz 9 zł w przypadku posiadaczy flagowego rachunku Konto dla Ciebie.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies