Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
NEWS
Uber Black startuje w Warszawie w przyszłym tygodniu

Dla pierwszych pięćdziesięciu kierowców promocja. Po wykonaniu 25 przejazdów otrzymają 350 zł premii

Już wiadomo, kiedy w Warszawie będzie można zamówić przez aplikację przejazd luksusową wersją Ubera. Amerykańska firma poinformowała swoich współpracowników, że Uber Black w Warszawie startuje w przyszłym tygodniu. Dla kierowców, którzy zakwalifikują się do grona świadczących tę usługę przygotowano promocję. Pierwszych 50 z nich, którzy zrealizują 25 przejazdów, otrzyma 350 zł premii.

Przeczytajcie także: SkyCash nie odpuszcza Warszawy

Uber nadal nie zdradza stawek, jakie będą obowiązywały przy korzystaniu z Blacka. W informacji rozesłanej do kierowców wspomina jedynie, że w związku z wysokim standardem usługi, koszt przejazdu "będzie odpowiednio wyższy". Na rynkach, na któych Black jest dostępny od wielu lat, ceny przejazdów luksusowymi samochodami są kilkakrotnie wyższe niż w taryfach Select czy X.

Przeczytajcie także: Credit Agricole zniesie opłaty za przelewy P2P

O warunkach, które muszą spełnić współpracujący z Uberem kierowcy chcący wykonywać przejazdy w ramach usługi Black, pisałem w tym tekście. Przypomnę tylko, że powinni posiadać minimalną średnią ocen 4,8, dysponować samochodem ze skórzanymi fotelami. Dopuszczone marki Uber wylicza na specjalnej liście. Znajdują się na niej m.in. Cadillac CTS i XTS, Volvo S80, Jaguar XF, Infiniti Q50, Mercedes, Lexus, BMW i Audi, Bentley, Rolls-Royce, Tesla, Maybach i Porche. Samochody nie mogą być starsze niż z 2012 r.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies